Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Безоплатная передача товара в качестве образца

Відправлено користувачем Larry_Brook 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Купили несколько бутылок алкоголя с НДС, хотя лицензии не имеем и вида деятельности тоже, передали их партнеру без оформления документов. Как оформить? По счетам и списать?
есели буквально оформлять, то это поставка бесплатная с НДС и еще и акцизом, скорее всего
предлагаю либо списать на представительские расходы, либо оформить как временная передача, с сохранением права собственности


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.

либо оформить как временная передача, с сохранением права собственности
))) Это как? Чисто посмотреть?
Вообще-то, по последним тенденциям уже как пару лет фискалы настаивают, что подобные передачи-раздачи алкоголя хоть сотрудникам, хоть партнерам, приравниваются к поставкам и штраф там за отсутсвие алкогольной лицензии (не малый) может быть применен. И это не говоря уже об акцизе и ГДС.
Питання:

Чи має право СГ придбавати та використовувати на представницькі заходи алкогольні напої (тютюнові вироби) без наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (тютюновими виробами)? [Діяло до 04.12.2015]

Відповідь:

Статтею 1 Закону України від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", із змінами і доповненнями (далі - Закон N 481), встановлено, що роздрібна торгівля - діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування.

Відповідно до пп. 14.1.202 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями, продаж (реалізація) товарів - це будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за плату або компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів.

Отже, алкогольні напої (тютюнові вироби), які безоплатно надаються споживачеві, зокрема, використовуються на представницькі заходи, розглядаються як операції з продажу (реалізації).

При цьому якщо такі операції будуть здійснюватись без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), застосовується штраф у розмірі 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень (ст. 17 Закону N 481).

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.


очень просто
передаем образцы дилерам на ответственное хранение
они их используют с целью продвижения нашего товара
право собственности у нас, учет у нас
через какое то время списыватся в общем порядке


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Как оформить передачу с сохранением права собственности?
договор на то, что предприятие предоставляет такому то по акту приема-передачи образцы продукции.
такой то обязуется вернуть их через .... года
если Вы знаете, что возврата не будет. то сразу делайте два акта туда и обратно
потом спишите, когда он вернет, как изношенное и не пригодное для дальнейшего использования
у меня образцы - это МБП


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Виски и водка - МБП? Изношенные и поломанные? У предприятия, которое не является продавцом алкогольной продукции и не имеет соответсвующего вида деятельности? Ущипните меня, я сплю...eye popping smiley

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
я написала, что у меня рекламные образцы - это МБП, а автор может сам определится, что это у него
к тому же, мало ли чем торгует автор
может быть пробками для бутылок
если рекламный образец используется много раз, то почему он не может быть МБП?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
А можно этот алкоголь списать?,вот купили мы его и списали, оформили НН и как бы всё???
да


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
списать как порчу и забыть...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034200000000001