Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помилка в імені працівника. Як виправити звіт ЄСВ і повідомлення?

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Підкажіть, як правильно зробити виправлення, що стосується помилки в імені працівника. Останній раз робила такі виправлення ще в 2011 році. На скільки памятаю, потрібно зробити титульний лист + табл.6 скасовуюча (з продубльованими неправильними даними) + табл.6 початкова (з правильними даними).

А як виправити в табл.5 ...Подавати окремо по такій же аналогії?

І як виправити в повідомленні про прийнятих працівників?
просто в текущем пишете правильно, насколько я помню...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.


Quote
Ляля - Оля
просто в текущем пишете правильно, насколько я помню...

А потім після звільнення не виникне в праціаника проблем, наприклад в фондф зайнятості чи в пенсійному?
не виникне. может пойти взять сейчас в ПФ с паспортом справку по себе. вытянется все правильно
Quote
Котег :-)
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.

В мене в 2011 році була ситуація коли було пропущено одну букву в прізвищі працівника. Після звільненя працівник оформлював перерахунок пенсії і через дану помилку в пенсійному фонді відмовлялись робити перерахунок, обгрунтовуючи це тим що в звіті числиться під його кодом інша людина (тому прізвище відрізняється на одну букву).
А повідомлення теж не потрібно виправляти?
А в знайомого бухгалтера була ситуація коли працівнику не могли нарахувати допомогу по безробіттю, тому що не правильно у двох звітах було написано ім'я, хоча після цих помтлкових ще майже рік подавались правильні звіти... і їй фонд зайнятості надав припис, щоб вона виправила цю помилку у тих місяцях, в яких вона допущена...хоча може тут все так складно було,бо в працівника був спецстаж...
Quote
Lia21
Quote
Котег :-)
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.

В мене в 2011 році була ситуація коли було пропущено одну букву в прізвищі працівника. Після звільненя працівник оформлював перерахунок пенсії і через дану помилку в пенсійному фонді відмовлялись робити перерахунок, обгрунтовуючи це тим що в звіті числиться під його кодом інша людина (тому прізвище відрізняється на одну букву).
не выдумывайте. в 2011 г в этом отчете вообще фамилии не указывались
Quote
Котег :-)
Quote
Lia21
Quote
Котег :-)
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.

В мене в 2011 році була ситуація коли було пропущено одну букву в прізвищі працівника. Після звільненя працівник оформлював перерахунок пенсії і через дану помилку в пенсійному фонді відмовлялись робити перерахунок, обгрунтовуючи це тим що в звіті числиться під його кодом інша людина (тому прізвище відрізняється на одну букву).
не выдумывайте. в 2011 г в этом отчете вообще фамилии не указывались

Ну значить в 2012, але давно вже...
Quote
Котег :-)
нет. это бред

Ваше право вірити чи не вірити, але те що було на моїй практиці - то було...через те і підняла це питання, тому що виявила помилку і не хочу зробити людині проблем в майбутноьому,тому що помилка ж то моя...
ну вот когда идет смена фамилии (ну там замуж вышла сотрудница), то указываем же просто новую фамилию, и все...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Когда смена фамилии, это ж не исправление ошибки, человек тот же. У меня в 2013 из-за неправильного отчества уволенной сотруднице пособие по безработице отказывались выплачивать. Пришлось делать скасовуючи и початкови за 3 года, т.е. 36 скасовуючих. И в 2010 ФИО уже в отчете было, только отчет был по взносу в ПФ, а не по ЕСВ. На него тоже скасовуючи делала.
Тобто радите всетаки залишити так як і є...
А повідомлення про прийнятих виправляти чи теж залишити?
Quote
Blick
Когда смена фамилии, это ж не исправление ошибки, человек тот же. У меня в 2013 из-за неправильного отчества уволенной сотруднице пособие по безработице отказывались выплачивать. Пришлось делать скасовуючи и початкови за 3 года, т.е. 36 скасовуючих. И в 2010 ФИО уже в отчете было, только отчет был по взносу в ПФ, а не по ЕСВ. На него тоже скасовуючи делала.

Підкажіть, якщо роблю таб 6 скас і табл.6 поч титульний аркуш зі статусом початкови? не скасовуючий?
І чи можна з одним титульним виправити одночасно і в табл 5 і в табл 6? чи потрібно подавати як 2 окремих звіти?
если сотрудник работает, просто в текущем отчете указываете верные ФИО. Если уволен - тогда скасовуючие и почтаковые. Сто раз уже обсуждали.
Хотя бы поиском воспользуйтесь.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
да, ребятки,еще раз повторяю, имя никуда не идет, только код. если имя неправильное, то в электронную базу по коду подтягивается правильное
у меня в 2013 году человек оформлял пенсию, работал у нас с 2012 года, я неправильно внесла фамилию и почти год тянулась неправильная фамилия.
позвонил сотрудник что не может оформить пенсию так как фамилия неправильная нужно исправлять.
я в следующем отчете правильно внесла фамилию, и все прошло нормально, фамилия изменилась и оформили пенсию.
Я подавала таблицы 6 скасовуючу и початкову с одним ярлыком, за тот же период табл.5 скасовуючу и початкову с другим ярлыком. Только это ж давно было, тогда еще ПФ ЕСВ администрировал.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
у меня в 2013 году человек оформлял пенсию, работал у нас с 2012 года, я неправильно внесла фамилию и почти год тянулась неправильная фамилия.
позвонил сотрудник что не может оформить пенсию так как фамилия неправильная нужно исправлять.
я в следующем отчете правильно внесла фамилию, и все прошло нормально, фамилия изменилась и оформили пенсию.

у мене працівник ще працює...якщо ви так говорите. то мабуть і не треба виправлять...згадала, що мені в пенсійному фонді говорили,що якби працівник працював, то проблем з виправленням і не було б...мабуть саме такий спосіб вони і мали на увазі...
Дєвочки но тоді в ПФ була своя база платників, помните ми їм кучу
всяких формочок составляли поначалу вони все то вбивали руцями
і потом ше давали тіпа акт свєрки - де призвіще ім'я і по-батькові
було напічатано і надоть було їм з подпісями владєльців тих ФІО
ту бАмажку вернуть. А тепер, коли адмініструванням занялись
здохлики з своєю базой карток платників податків, то можить, як
каже Котік, воно все підтягуєцця автоматічєські з одной бази...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не помню я акта сверки с фамилиями. то по-моему одноразово было
а як бути з повідомленням? виправляти чи ні?
Quote
Котег :-)
не помню я акта сверки с фамилиями. то по-моему одноразово было

Ну це ще 2000-м було - да одноразова акція, коли токо всьо починалось tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
то наверное для свидетельств они собирали данные и мы заполняли какие-то карточки массово.
На заре персонификации, когда мы ее раз в год сдавали, приходили с отчетом, они его принимали и выдавали бамажку с несоответствиями, например у них в базе Турчінов, а у меня Турчинов. Нужно было перепроверить и при необходимости исправить.
Скажіть, чи вважається помилкою,якщо назва страхувальника у звіті заповнена так: ТОВ "АО",а не так як в ЄДР : товариство з обмеженою відповідальністю "Адвокатське обєднання"...???
исправлять надо обязательно, была у знакомого ситуация с одной неправильной буквой в фамилии.
Он сам ходил к инспектору, поэтому не знаю точно, как именно надо исправлять.
Ситуация выяснилась случайно при регистр новой фирмы (он там был директором), а ошибка была где-то с 1991 года.

Quote
let_natali
исправлять надо обязательно, была у знакомого ситуация с одной неправильной буквой в фамилии.
Он сам ходил к инспектору, поэтому не знаю точно, как именно надо исправлять.
Ситуация выяснилась случайно при регистр новой фирмы (он там был директором), а ошибка была где-то с 1991 года.

може ваш знайомий вже був звільнений і останній звіт був з помилковими даними?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040700000000005