Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сплата ПДВ при імпорті

Відправлено користувачем Xander 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім доброго дня!

У мого підприємства виникла ситуація, що дуже потребує консультації.
Укладено угоду з юрособою-замовником товару, що буде буде імпортований. Нами отримано авансовий платіж, сплачено ПДВ. Тепер маємо отримати товар від іноземного постачальника і сплатити ПДВ при розмитненні. Питання: як уникнути подвійної сплати ПДВ, чи потрібно платити ПДВ при розмитненні, якщо товар, що імпортується, вже фактично проданий, і з суми продажу сплачений ПДВ?

Буду щиро вдячний за коментарі!
Мы импортеры, и всегда получаем предоплату.
Но стандартно платишь НДС в бюджет за предоплату. Потом 2-й раз при растаможке груза.
За счет постоянства таких операций, у меня копиться кредит, и все последующие предоплаты я покрываю за счет кредита.
Но на таможне платишь всегда.
Если это у Вас разовая акция, то Вы или используете кредит для иных целей, или подаете на возмещение.
Правда, говорят что возмещение как и раньше практически невозможно.
Буду благодарна консультациям коллег, если есть законный способ не платить при растаможке груза.
Це разова операція і абсолютно немає бажання залишитися з великим податковим кредитом, адже він, скоріш за все, не буде затребуваний найближчим часом.


Единственный выход - растамаживать товар в месяце, когда получена предоплата. К сожалению это не всегда выполнимо.
И не просто в одном месяце, а в периоде 15 дней от даты получения предоплаты, если регистрационный лимит маленький.
У Вас наиболее выполнимый вариант, это найти куда потратить налоговый кредит.
Предоплата и растаможка в одном месяце - это действительно единственный вариант. 15 дней не лимитируют, если покупатель - не плательщик ПДВ. Тогда можно и позже зарегистрировать НН (перед подачей декларации).
Кто Вам сказал что если не плательщик НДС, то нет 15 дней. 15 дней есть всегда 201.10 НКУ.
Quote
Finance110
Кто Вам сказал что если не плательщик НДС, то нет 15 дней. 15 дней есть всегда 201.10 НКУ.

Якшо ПН на неплатника - за невчасну реєстрацію НЕ ШТРАФУЮТЬ,
тому і немає обов'язкових 15-ти днів, можна і пізніше. Головне встигнуть
зареєструвати до подачі декларації drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025799999999998