Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

17.06 - протест проти подання алкогольно-тютюнової звітності.

Відправлено користувачем Ira_Sirena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Друзі!
Урочисто запрошую всіх підприємців та бухгалтерів, які не в захваті від подання алкогольно-тютюнової звітності 17.06 в п'ятницю на 11 год. до Верховної Ради. Будь-ласка, давайте щось міняти, а не чекати, що хтось це зробить за нас. Я їду до Києва за 400 кілометрів, бо вважаю, що краще зараз витратити 1 день та 200 гривень на дорогу, ніж складати їх на величезні щомісячні штрафи за "недостовірні дані". Беріть з собою старі касові стрічки, родичів, друзів, сусідів) Чим більше - тим краще. Хто може прийти раніше - приходьте і готуйте якісь плакати. І придивіться неподалік якийсь магазин канцтоварів, щоб приїжджі довго не шукали ватмани.
Якщо не ми, то хто?

Мої контакти:
093 347 16 44
067 79 26 760
Sivak.Irina@mail.ru
Люди, не будьмо байдужими. Будь-ласка. Без допомоги кожного з Вас ми не зможемо нічого змінити.
Відгукуйтесь, хто прийде/приїде. Розповсюджуйте інформацію в соц.мережах.
Як активний учасник страйків під ВР проти ПДВ рахунків,
висловлю свою думку - п'ятниця для початку акції - марнування
часу і коштів, для тих хто приїздитиме - депутатів в залі майже
нуль. І магазинчику канцтоварів поряд нема, тому плакати і тому
подібне треба везти з собою.eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик
Як активний учасник страйків під ВР проти ПДВ рахунків,
висловлю свою думку - п'ятниця для початку акції - марнування
часу і коштів, для тих хто приїздитиме - депутатів в залі майже
нуль. І магазинчику канцтоварів поряд нема, тому плакати і тому
подібне треба везти з собою.eye rolling smiley

Ось я вже виклала нову інфу, копіюю сюди:

Хлопці і дівчата, у мене виникла величезна проблема, яку я не в змозі вирішити - для організації протесту потрібно занести заявку в канцелярію КМДА на Хрещатику і затвердити її там. Без цього це буде незаконна несанкціонована акція, на яку просто прийде купка людей і чогось постоять під ВР. Крім того треба скласти резолюцію, написати і розмножити копії наших вимог, щоб якщо до нас вийдуть депутати, ми могли їх передати до ВР.
На мої листи відгукнулось багато впливових людей, у яких більше інформації, ніж у нас - сидячих ночами за звітами. Всі керівники великих спілок підприємців твердять одне - нікого не штрафують, звіти відмінять, просто треба ще трохи почекати. Зараз за допомогою цих звітів збирається інформація. Так, вона недостовірна, бо не всі показують реальні об"єми, але вони знають приблизний відсоток прихованого об"єму. Всі радять зачекати.
Вчора не проголосували за відміну цих звітів і законопроект 2476 відкликали. Натомість зареєстрували законопроект 4646, в якому при розгляді буде внесено всі поправки і зауваження викладені в 2476.
Фортеця радить поки зачекати, або якщо йти, то вимагати пришвидшити розгляд зак-ту 4646. Але повторюсь - потрібно подати заявку до КМДА і організувати на місці плакати і розумно написані вимоги. Я не можу брати на себе таку відповідальність - зібрати людей просто неорганізовано і несанкціоновано постояти під ВР.
Стіна і Фортеця запевняють, що звіти рано чи пізно відмінять і штрафувати нікого не підуть. Якщо ж все-таки щось зміниться в гіршу сторону - вони обов"язково будуть організовувати мітинги і протести.

Будь-ласка, відписуйтесь, що ви думаєте і що нам робити.

Взагалі на сьогоднішній день вони радять писати колективні звернення до Мінфіну і на голову ВР з вимогами швидше внести на плен.засідання зак.4646 з підписами підприємців. Тобто кожен в своєму місті може це зробити - як мінімум зайти в кілька магазинів і зібрати підписи.
и тем более перед двумя прами длинных праздников - это все равно что перед майскими
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000247