Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Підскажіть вихід з ситуації

Відправлено користувачем kasve 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
За грудень 2015 року не доплатили 134,62 по єсв. Знайшли тільки тепер. Який вихід з ситуації І скільки штрафу і пені буде нараховано. Дякую
Нельзя так тему называть
Я як краще назвати. Бо такий шок, що з думками зібратись не можу.


Quote
kasve
За грудень 2015 року не доплатили 134,62 по єсв. Знайшли тільки тепер. Який вихід з ситуації І скільки штрафу і пені буде нараховано. Дякую[/quote
У Вас тільки не доплата ? чи у звітах цієї суми також не має ?
Якщо тільки не доплата,то необіхдно доплатити 134,62 з ЄСВ. Штрафних буде донараховано 20% від 134,62 і пеня складає 0,1% від 134,62.
И со штрафом и пеней я бы не торопилась. Доплатите недоплату и спите спокойно. А если будет проверка, тогда и начислят (надо же и им немного поработатьsmiling smiley ). Правда, тогда и админштраф будет, скорей всего.

Сумма-то, в общем-то, копеечная... нашли из-за чего в шок впадать...
Quote
Aleksa_
И со штрафом и пеней я бы не торопилась. Доплатите недоплату и спите спокойно. А если будет проверка, тогда и начислят (надо же и им немного поработатьsmiling smiley ). Правда, тогда и админштраф будет, скорей всего.

Сумма-то, в общем-то, копеечная... нашли из-за чего в шок впадать...

Админштраф 170,00 или уже больше????
Здравствуйте, может быть и мне подскажете, за февраль 2016 года недоначислены отпускные 3,36грн, соответственно ЕСВ, ВЗ и НДФЛ.
Отпускные доначислю в текущем месяце, доплачу налоги, а как быть с отчетностью, надо ли уточняться или можно в текущей отразить?
Спасибо. Шок от того что на 100 % была уверена что все проплочено. А сегодня засела в Кабинет плательщика и вот обнаружила сюрприз. Я
Так може треба сперш звірку пройти - може ними шось не враховано,
а ви зразу здавацця хочете... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нажаль помилка все ж у мене. На одного підприємця заплочено двічі. Тож хотіла розрахувати пеню і кинути більшу суму. А то директор розплодив підприємців, а людський фактор зовсім не враховує.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031200000000003