Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Коллеги подскажите при уточненной ПДВ сумму обязательства и штрафа надо платить сразу в бюджет?

Відправлено користувачем YanaV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
п. 25 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 р. № 569, додатково встановлюється, що розрахунок з бюджетом у зв'язку з поданням уточнюючого розрахунку відповідно до п. 50.1 ПКУ та сплата відповідних штрафних санкцій і пені здійснюються платником ПДВ з поточного рахунку до відповідного бюджету.

На какой счет платить? на тот куда мы перечисляли НДС?

подскажите кто сталкивался...
Штраф и пеню лучше оплатить до подачи уточненки или в тот же день. Счет я бы уточнила у инспектора.
да, обязательства и штраф обязательно на момент подачи УР должны быть перечислены в бюджет. Не на счвой счет СЭА НДС, а именно на бюджетный, как раньше-раньше платили

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Вот наверное теперь по этому коду?
14060100 Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
подскажите Вы когда перечисляете НДС на казначейский счет то в назначении пишите код налога?

я пишу так, и только сейчас увидела что код поменялся на 14060100
*;101;;14010100 ПДВ сплата за червень 2016 року ..............
Попробуйте позвонить в отдел учета платежей вашей налоговой. Я там счета и код платежа уточняла.
Я код ставлю в конце,
дозвонилась сказали код налога не ставить
поэтому пишу так
*;101;;ПДВ сплата за ххх 2016 року ТОВ "ХХХХХ" (код за ЄДРПОУ ХХХХХХХХ);;;
Quote
YanaV
Я код ставлю в конце,
дозвонилась сказали код налога не ставить
поэтому пишу так
*;101;;ПДВ сплата за ххх 2016 року ТОВ "ХХХХХ" (код за ЄДРПОУ ХХХХХХХХ);;;
код в третьем поле указывать надо , после 101
[news.dtkt.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Питання:
Чи передбачена відповідальність платників податків у разі заповнення поля "Призначення платежу" документа на переказ платежів до бюджету (платіжного доручення) з порушенням вимог наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 N 666?

Відповідь:
Відповідно до п. 7 Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 N 666, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2015 р. за N 974/27419, у разі заповнення поля "Призначення платежу" з порушенням вимог, визначених у Порядку, документ на переказ приймається до виконання. При цьому вважається, що платник податків сплачує грошове зобов'язання (код виду сплати 101).
Враховуючи вищевикладене, у разі заповнення поля "Призначення платежу" документа на переказ платежів до бюджету (платіжного доручення) з порушенням вимог Порядку відповідальність чинним законодавством не передбачена.
Quote
чинним законодавством не передбачена.
а разве кто-то Вам говорил, что будет какая-то ответственность????
ну зачислят на какой-то другой ЕДРПОУ....
Вы же, я надеюсь, не думаете, что каждую платежку кто-то руками разносит на лицевые? Как Вы считаете, для чего придумали вот этот порядок заполнения?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Оля не знаю даже что икак можно Вам ответить.... я не ожидаю на мое письмо ни от кого ответ, а поделилась инфой

Мы не соревнуемся тут кто умнее, а помогаем друг другу и делимся знаниями
ну так Вы изначально не верную информацию дали ,я дала ссылку на правильную. Поделилась знаниями, как Вы говорите. В чем проблема? к чему вот эти выдержки про ответственность?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000401