Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Яка відповідальність за несплату орендної плати фізичній особі?

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуація в наступному. Є договір оренди для здійснення підприємницької діяльності ФОП 2 гр (орендар) і фізичної особи (орендодавець). Орендна плата з початку року не сплачувалась, і відповідно, не сплачувались ні ПДФО, ні ВЗ.
Чи можна орендну плату нарахувати і сплатити один раз в рік, прописати такий порядок розрахунків в договорі? Чи обов'язково сплачувати ПДФО і ВЗ щомісяця до 30 числа, як з нарахованого і невиплаченого доходу за місяць? І наскільки це серйозне порушення (з податкової точки зору), якщо орендну плату не платити взагалі (ну, наприклад, залишати в заборгованості)?
Я раньше начисляла и платила поквартально, но поскольку участились разговоры, что налоговики придираются и настаивают, что НДФЛ (а теперь и ВС) должен платиться помесячно, стала делать акты ежемесячно и налоги платить соответственно. Арендную плату при этом выплачиваем, как получается (по договору - ежеквартально, но бывает денег нет и задерживаем).
В Вашем случае я бы прошедшие периоды закрыла одним актом (за январь-июль, например), а в дальнейшем перешла бы на ежемесячное начисление и уплату налогов. И в договоре, соответственно, этот вопрос подкорректировать. Если возможно.
та договір переписати зовсім не проблема. Я можу написати, що орендна плата в ___ сумі за січень- липень має сплатитись не пізніше 20 серпня 2016р. згідно акту наданих послуг від 20.08.16. Питання в законності такої операції. Чи не придеруться потім за несплату помісячно ПДФО і ВЗ (зі всіма штрафами, пенями, непоказанням в 1-ДФ нарахованого і невиплаченого доходу...)?
Поїзд - то уже пішов, треба щось придумать, щоб не попасти на штраф...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032900000000002