Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

фінансування з місцего бюджету не бюджетна установа)

Відправлено користувачем nataliya29 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше підприємство не є бюджетною установою.
У цьому році з місцевого бюджету нам виділено кошти для придбання матеріалів (на виконання робіт з будівництва).
20.07.16 з постачальником було підписано договір. А також була виписана нам видаткова накладна та податкова накладна про які мені стало відомо лише кілька днів тому.
Як повідомив фінвідділ "коштів на "проплату" до 01.08.16 не буде"...
Постачальник відмовляється оформляти по-новому договір та видаткову накладну (і я його розумію) так як вже сплачено ним под.зобовязання.
Безпосередньо моє керівництво вимагає аби я зробила проплату по попередньому договору та згідно попередньої вид.накладної.
Про "своєчасну реєстрацію фін.зобовязань у семиденний строк" і чути не хочуть..
Як бути мені у такій ситуації? sad smiley



Редаговано разів: 1. Востаннє 19/08/2016 08:31 користувачем Монна Нонна.
Вам деньги дадут только под конкретную накладную. Если накладная будет не та, то ни вы, ни поставщик денег не получит.
Запропонуйте йому зробити коригування податкової накладної - поверніть йому реєстраційні кошти з типом причини "повернення товарів", наприклад. Угоду на постачання можна не міняти, тільки термін дії угоди повинен бути до 31.12.2016р. Тим самим, не обов’язково знімати юридичні зобов’язання по угоді. А зміни по кошторису є офіційні? (у частині асигнувань)


а что, если бюджетная установа, то уже и смайлики в названии темы ставить можно? еще и прыгающие?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
ты убрала, да? )))) там еще парочка есць


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
та те хоть не прыгают
прыгающие меня тоже жутко раздражают smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036200000000008