Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова накладна неплатнику ПДВ

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка, не правильно виписала податкову накладну 04.08., різниця 557,88 як виправити помилку?
Quote
v_kov1982
Підскажіть будь-ласка, не правильно виписала податкову накладну 04.08., різниця 557,88 як виправити помилку?
так РК к НН для чего?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я просто думаю может на эту разницу новую налоговую создать 29 числом и не морочить голову? а себе написать бух.справку почему я так сделала?


Вы не имеете права выписывать новую НН... Только РК к существующей НН + бухдовидка. Имхо.
какие там бухдовидки? зачем? сделайте корректировку от 4.08.16 г. и всё, штрафов не неплательщиков нет
первое событие никто не отменял
если я правильно поняла, то делаю корректировку на налоговую от 04.08.16 с "+" на разницу недостающей суммы?
Quote
v_kov1982
если я правильно поняла, то делаю корректировку на налоговую от 04.08.16 с "+" на разницу недостающей суммы?
именно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037399999999999