Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аренда помещения

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Аренда помещения
Подскажите в каких случаях ФОП может не платить аренду арендатору?
Re: Аренда помещения
1. если не арендует помещение.
2. если арендует безвозмездно.


а какой документ можно оформить на 1 месяц на безвозмездную оплату аренды?
Re: Аренда помещения
Quote
v_kov1982
безвозмездную оплату

eye popping smiley
Re: Аренда помещения
Бойтесь всего безвозмездного !
При проверке податковая посчитает этот "бесплатный" месяц аренды как доход.
Ну сделайте хоть какую-то минимальную стоимость этого месяца аренды. Только чтобы не бесплатно.
Моё мнение.
Re: Аренда помещения
Просто за 1 гривню орендувати також не можна. В кожній місцевій раді встановлюють мінімальну вартість оренди приміщення за кв.метр. Так що поцікавтесь, яка мінімальна вартість у вашій місцевості, бо менше - не можна.
спасибо, я руководству тоже так сказала что делать нельзя! в общем надо что-то провести?
Re: Аренда помещения
У нас арендует помещение большая организация. Так в Договоре аренды написали, что арендная плата ....тис. грн., а как исключение за первые 10 дней пользования объектом аренды у зв"язку із здійсненням орендарем опоряджувальних робіт, орендна плата складає 100,00 грн. Починаючи з 11 дня орендна плата визначається відповідно пункту ...Договора .
Вы тоже можете типа первые ну там 20 дней - какие-то смешные деньги, а потом - нормальная стоимость аренды.
Моё мнение.
спасибо! У меня сейчас так осень-весна 8000 тыс, лето-октябрь-6000грн. Может доп.угоду сделать?
Льготная аренда в первые месяцы даже в коммун и гос собственноти бывает
Re: Аренда помещения
Quote
Vitohka
Просто за 1 гривню орендувати також не можна. В кожній місцевій раді встановлюють мінімальну вартість оренди приміщення за кв.метр. Так що поцікавтесь, яка мінімальна вартість у вашій місцевості, бо менше - не можна.

Це ж для фіз. осіб .
Якщо оренда у фіз. особи - для ПДФО . Тобто - за оренду платите по домовленості , але якщо орендна плата маленька , то ПДФО - не менше , чим з узаконеної місцевою владою.
Чи я щось підзабула ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Да, это для физлиц, и причем далеко невезде эти минимумы установлены
Re: Аренда помещения
Котя , дякую ! жму лапу smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000303