Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

помилка в повідомленні про прийняття

Відправлено користувачем detektiv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помилилась в написанні імені в повідомленні про прийняття на роботу, що робити, чи передбачено внесення змін чи може це повідомлення довідкове? Нарахування ЄСВ зараз формую вже правильно. Може хтось знає підкажіть будь-ласка. Дякую.
news.dtkt.ua/ua/labor/labor-relations/40221....здесь почитайте.
Треба подати з типом скасовуюче з помилковими данними, що мається на увазі тільки ім"я чи весь рядок? і одночасно подати початкову з правильними данними знову ж таки тільки ім"я чи весь рядок по працівнику? Чи може залишити як є, адже нарахування йдуть ЄСВ а там вже правильно вкажу?


В скасовуючем заполняете все так, как было в неправильном отправленном. Я бы подала, иначе потом доколупаются, что на этого человечка уведомление не подано, имя ж неправильное.
Мінсоцполітики у листі від 09.10.2015 р. №1336/13/84-15 звертає увагу, що встановлено два типи повідомлення про прийняття працівника на роботу:

• «початкове» — подання інформації про прийняття працівника на роботу;

• «скасовуюче» — подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі помилки у повідомленні слід подати повідомлення типу «скасовуюче» з помилковими даними і одночасно повідомлення типу «початкове» з правильними даними.

Думаю, що весь рядок по працівнику( з помилкою) -"скасовуючий", "початковий" - весь рядок( без помилки)....щодо ЄСВ: вносила співробітника і пропустила букву в імені, зателефонувала до ПФ відділу персоніфікації, то мені сказала перездавати звіти не треба, якщо останній звіт з правильними даними, то надалі все буде гаразд, втягне правильне і"мя...моя порада, зателефонувати до вашого відділу персоніфікації...
В персонификации все в порядке будет, нет смысла звонить, туда уведомление о принятых не попадает, оно только в ГНИ сдается.
дякую. Виправлю щоб бути спокійною.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999