Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налаштування 1С управління торговими

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не женіть звідси. Знаю що не той форум, але на Автоматизацію рідко заходять.
Почала працювати в 1С торгівля(вона для мене нова). Працюєм по передоплаті. Поступлення товару не проводиться поки не видалю передоплату.
Видає таку помилку: Указана сумма взаиморасчетов, превышающая непогашенный остаток по документу расчетов с контрагентом!
Сделка: не указана, документ расчетов: Расходный кассовый ордер 00000000002 от 04.07.2016 16:59:42;
Остаток 0 грн; указана сумма 26 700,58 грн; превышение 26 700,58 грн
Взаєморозрахунки встановлено по "Договорах".
Коли забераю передоплату, тоді всі надходження привязує до самої першої сделки.
Що не так в мене налаштовано?
Соня, там все не так просто.
У вас УТП 8,2? 8,3?
проще всего позвонить на горячую линию, программа ж официальная?

выстроите мне цепочку по докам, может посоветую что-то... Заказ-оплата-поступление? или не так? смотрите структуру подчиненности, заполнение вкладок в доке поступление по взаиморасчетам и т.п.

а так навскидку- у вас взаиморасчеты по договору в целом (не по расч документам), значить в управленческих отчетах и будет показывать только договор. Там много настроек- и в карточке контрагента- у вас вижу договор, и в параметрах учета- например сервис-настройка учета-настройка параметров-прочий аналитический почитайте про выставление галки вести расчеты по документам
УТП 8,3.
1) заказ покупателя
1.1 счет
1.2 оплата
1.3 реалізація
2) заказ поставщику
2.1 счет
2.2 оплата
2.3 поступлення

В нас завжди перше передоплата.
Ми все створюєм на основі чогось, щоб була привязка. Але чомусь в прихідній накладні передоплату неправельно підтягує. Сума та сама що і в накладній , але коли відкриваєш передоплату - то це зовсім інший РКО. Тому накладні я і не могла провести.
Виникло питання: Чому програма неправельно підтягує?


Як краще в цій програмі працювати? По договорах чи по розахункових документах? Ми оплачуєм чіткі суми згідно рахунків.
если хотите привязки- по расчетным документам. В вашей ситуации, по ФИФО закрыл по договору в целом, это как раз нормально по виду взаиморасчетов по договору. И даже если Вы вводите РКО на основании заказов поставщику, все равно закрывать будет по ФИФО.
Перейдите на другой договор в котором пропишите вид взаиморасчетов по расч докам, или если есть возможность, измените старые
Дайте свою почту, сброшу учебник, скачаете по ссылке(он большой)
Спробувала створити договір "по счетам" і в ньому не активне віконечко бухгалтерський облік, тільки управлінський.
Quote
INNA1970
Дайте свою почту, сброшу учебник, скачаете по ссылке(он большой)
в лічку написала
Quote
Sony
Спробувала створити договір "по счетам" і в ньому не активне віконечко бухгалтерський облік, тільки управлінський.

Соня, я Вам писала- сервис-настройка учета-настройка параметров-прочий аналитический почитайте про выставление галки вести расчеты по документам

а вообще Инна права- УТП это ничуть не Бух 8.2, я переходила, сначала ничего не понимала))- поэтому настоятельно советую читать книгу, ИТС, звонить (!!) на линию консультаций, понять, что это процесс длительный но успешный)))

и еще- с УТП не получится проскочить на нелегальной версии, Вы просто не сможете без консультаций и официальных обновлений,
Удачи!)
Дякую Альонка. Звичайно що буду читати, без цього нікуди.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999