Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

уставный капитал

Відправлено користувачем Ludmilka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
уставный капитал
Учредитель ООО увеличил свой уставный капитал, теперь по истечении 5 мес хочет уменьшить. Может ли он это сделать?
Re: уставный капитал
Каким налогом облагается у учредителя(физлицо) это уменьшение? Один юрист сказал, что 18%, а я думаю никаким, ведь это же возврат его же ден средств.
Re: уставный капитал
1. Уменьшить можно. Через регистратора. Но об уменьшении УФ необходимо обязательно официально уведомлять всех кредиторов (банки, поставщиков и т.д). ХКУ: Зменшення статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю допускається після повідомлення в порядку, встановленому законом, усіх його кредиторів. У цьому разі кредитори мають право вимагати дострокового припинення або виконання відповідних зобов'язань товариства та відшкодування їм збитків.

2. У учредителя -ничего не будет. Т.к. операции с корп.правами учитывают как доход от отчуждения , так и расход на их приобретение. И только с разницы будет НДФЛ. Если внес 100 и 100 забрал - нечего облагать.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.


Re: уставный капитал
Спасибо большое!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026599999999999