Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Неправильная НН, имею ли я право на НК

Відправлено користувачем Кицюня 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не знаю что делать, поставщик выписал НН, в которой в названии указал нас не как ПП "Браво", а просто "Браво". Связи с их бухгалтерией нет( менеджеры рассказывают что они все передали наши претензию, ждите звонка) , налоговую уже зарегистрировали. Могу ли я включить такую налоговую себе в кредит?confused smiley
Лист ДФС від 19.07.2016 № 15535/6/99-99-15-03-02-15

Пунктом 201.1 статті 201 Кодексу визначено, що платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН, а також встановлено перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної, якими є:

...повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, – продавця товарів/послуг;...


Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043299999999991