Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

облік зворотньої тари

Відправлено користувачем Oksana_201610 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка. Прийшов товар разом із тарою, було включено податковий кредит. При поверненні тари у встановленні строки показувати под.зобов'язання і виписувати под.накладну???? (раніше не стикалася з цим)
Возвратная тара не облагается НДС
Если тара зашла с НДС, то все зависит от условий договора. Либо она ваша на правах собственности и после окончания взаимоотношений с контрагентом вы продаете ему ее. Либо, если прав собственности не переходило, то будет возврат. Хотя, если право собственности бы не переходило, то и НДС не возникал бы, как написала коллега выше.
Полагаю, в данном случае тара ваша, но является обменной при постоянных поставках. У нас такое с бутлями по воде питьевой. 3 бутля привезли полных - три пустых забрали. Но бутли мы купили в начале отношений, висят на 284 в активах. потом продадим поставщику, если прекратим отношения.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023600000000001