Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Ухвала Солом'янського районного суду! НЕ ШУТКА СОВСЕМ!!!

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
[www.reyestr.court.gov.u] a/Review/59402206
со мной поеделились инфой и я делюсь, потому что даже и подозревала, что такое может быть
ищем свои предприятия
мое одно там есть


у меня открывается с хрома
я не могу разместить сюда, там 36 листов, только 12 листов перечень предприятий, которые якобы ждут внеплановые
объемы впечатляющие
//\\http://www.reyestr.court.gov.u a/Review/59402206\\//
скопируйте без //\\, должно открыться
То Ви причетні до розкрадання грошей НБУ ? smoking smiley
не відкривається sad smiley
це ті списки де 80 фіктивних і більше 900 їхніх контрагентів ? чи ще щось новеньке ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
я так поняла что арестовывают имущество Приватбанка и всех тех кто в этом перечне?!
Quote
v_kov1982
я так поняла что арестовывают имущество Приватбанка и всех тех кто в этом перечне?!
с чего такой вывод???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
уже гуляет по интернету это решение.
в ДТ КТ сделали эксель таблицу с предприятиями, удобно искать кого нужно по фильтру.
Quote
Lin@
[reyestr.court.gov.ua]
здесь вроде открывается

скопировала в Ворд и через Поиск пробила своих по ЕДРПОУ и по названию. Вроде нету.
я увидела компанию у которой мы покупаем химию для производства.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
уже гуляет по интернету это решение.
в ДТ КТ сделали эксель таблицу с предприятиями, удобно искать кого нужно по фильтру.

а где эта таблица???
Quote
buh!
[www.reyestr.court.gov.u] a/Review/59402206
со мной поеделились инфой и я делюсь, потому что даже и подозревала, что такое может быть
ищем свои предприятия
мое одно там есть

тримайтеся і готуйтеся ...
Моїх постачальників уже перевірярють sad smiley Попали в список 9-сотих. Що і як поки не знаю . Тримаю кулачки і сидю в своїх бумажках ....
Злюча страшенно ... От млинці ! angry smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
новини за 20.09.16
[news.dtkt.ua]
а я узнала, только вчера, поставщик позвонил и обрадовал
Quote
vlasta
Quote
buh!
[www.reyestr.court.gov.u] a/Review/59402206
со мной поеделились инфой и я делюсь, потому что даже и подозревала, что такое может быть
ищем свои предприятия
мое одно там есть

тримайтеся і готуйтеся ...
Моїх постачальників уже перевірярють sad smiley Попали в список 9-сотих. Що і як поки не знаю . Тримаю кулачки і сидю в своїх бумажках ....
Злюча страшенно ... От млинці ! angry smiley
так ця ухвала уже на виконанні у фіскалів?
Вообще-то искать легко и по любой странице интернета или хоть этого реестра судебных решений, ничего никуда не копируя.. Просто сочетанием клавиш Ctrl +F на открытой странице. Вверху появится окошко для ввода - вводите любое сочетание, хоть первые цифры своего ЕДРПОУ, хоть часть наименования. Найдет и подстветит все что похоже.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
А ніхто не помічає що в темі 2 ухвали?
1 по приватбанку
2. по 900 п-в

Quote

так ця ухвала уже на виконанні у фіскалів?
да, по тій там де понад 900 п-в вже розпочалися перевірки.
Найгірше, це підхід наших контролюючих органів. Ніхто не розбирається хто реально отримав вигоду...
От наприклад, реальне підприємство Ірини придбало хімію (для власних потреб) у постачальника який для того щоб зменшити зобов'язання з ПДВ до сплати скористався послугами певних юр.структур з переліку.
Реально ухилився від сплати податків продавець хімії - тобто до нього і повинні застосовуватись якійсь заходи і санкції. Але в податкової все "в ланцюгах" smiling smiley в них буде пересорт, вони 100% вийдуть на підприємство Ірини і напишуть що по постачальниках в ланцюгах порушена кримінальна справа, поставляти хімію вони не могли, наявна податкова інформація і т.д., внаслідок чого знімуть ПДВ і витрати...

Бо їм простіше донараховувати реальним діючим стабільним підприємствам (які нікуди не втікають), ніж фірмам-одноденкам, яких не можна знайти....
Нереальні ж і шукать "нереально" важко,
особінно якшо в себе під боком yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
natalka_l
А ніхто не помічає що в темі 2 ухвали?
1 по приватбанку
2. по 900 п-в

Quote

так ця ухвала уже на виконанні у фіскалів?
да, по тій там де понад 900 п-в вже розпочалися перевірки.
Найгірше, це підхід наших контролюючих органів. Ніхто не розбирається хто реально отримав вигоду...
От наприклад, реальне підприємство Ірини придбало хімію (для власних потреб) у постачальника який для того щоб зменшити зобов'язання з ПДВ до сплати скористався послугами певних юр.структур з переліку.
Реально ухилився від сплати податків продавець хімії - тобто до нього і повинні застосовуватись якійсь заходи і санкції. Але в податкової все "в ланцюгах" smiling smiley в них буде пересорт, вони 100% вийдуть на підприємство Ірини і напишуть що по постачальниках в ланцюгах порушена кримінальна справа, поставляти хімію вони не могли, наявна податкова інформація і т.д., внаслідок чого знімуть ПДВ і витрати...

Бо їм простіше донараховувати реальним діючим стабільним підприємствам (які нікуди не втікають), ніж фірмам-одноденкам, яких не можна знайти....
повністю з вами погоджуюсь
до нас приїхала машина на доставку від підприємства (реальна машина і реальний (живий) водій), , водію надали ТТН, накладну, директор поїхала на завод, загрузила і відправила до покупця цю машину. Покупець товар отримав, ТТН і накладні прислав, перевізник акти і замовлення надав, теперь нас ще за це і накажуть, зовсім не зрозуміло , як ми повинні були виявити негаразд з тим підприємством, що було перевізником.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
де ухвала по Приват банку?
я не бачу, тикніть пальцем в текст
Quote
Шустрик
Нереальні ж і шукать "нереально" важко,
особінно якшо в себе під боком yawning smiley

thumbs up
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
де ухвала по Приват банку?

Її бачу тільки я grinning smiley
Не знаю як так вийшло, але в мене по одному з посилань buh! відкрилась чомусь ухвала по привату ) Ця [reyestr.court.gov.ua]#
И никто не обжалует, все только возмущаются
Прям , бойовий Котег у нас сьогодні smiling smiley
А мене вже тиждень підтрушує і зубні лікарі чогось згадуються - вже ж звично , а все одно лячно confused smiley
Піду пити .... каву . Хто хо - пригощаю smileys with beer


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045500000000001