Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

выплата отпускных

Відправлено користувачем olgau 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
выплата отпускных
Может задаю дурацкий вопрос,но засомневалась в дате выплаты отпускных.А именно когда это-за 3 дня до отпуска?
Сотрудница идет в отпуск в пятницу.Когда я должна ей выплатить отпускные,чтобы не нарушить законодательство-сегодня или завтра?
Re: выплата отпускных
Ви ж самі відповіли на своє питання "А именно когда это-за 3 дня до отпуска?" Виплата повинна відбутися 01.11.2016 р., якщо відпустка починається 04.11.2016 р.
Re: выплата отпускных
Quote
brazzaville
Ви ж самі відповіли на своє питання "А именно когда это-за 3 дня до отпуска?" Виплата повинна відбутися 01.11.2016 р., якщо відпустка починається 04.11.2016 р.
Спасибо.Теперь поняла.Значит завтра как раз.


Re: выплата отпускных
Quote
olgau
Может задаю дурацкий вопрос,но засомневалась в дате выплаты отпускных.А именно когда это-за 3 дня до отпуска?
Сотрудница идет в отпуск в пятницу.Когда я должна ей выплатить отпускные,чтобы не нарушить законодательство-сегодня или завтра?
Я выплачиваю за 3 дня,не учитывая день выплаты. Я бы выплатила сегодня.
Re: выплата отпускных
Вибачте, дивилась не на той тиждень eye rolling smiley. Ви в принципі можете і сьогодні, головне, щоб не пізніше 08.11.2016.
Re: выплата отпускных
Я выплачиваю за 3 дня,не учитывая день выплаты. Я бы выплатила сегодня.

olgau вибачте, не вірно Вам порадила. arcess, Ви праві. Виходить, що сьогодні останій день виплати 07.11.2016 р. Є прикладах Міністерства Праці та Соціально політики України.

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26 червня 2009 р. № 155/13/116-09

Щодо порядку виплати заробітної плати за час щорічної відпустки

У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто Ваше звернення та повідомляється.

Відповідно до частини третьої статті 115 Кодексу законів про працю України та частини першої статті 21 Закону України «Про відпустки» виплата заробітної плати за час щорічної відпустки повинна бути проведена не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. У зазначеній нормі йдеться про календарні дні. Якщо, наприклад, перший день відпустки — 15 число, то останнім днем виплати заробітної плати за час відпустки є 11 число, якщо перший день відпустки — понеділок (22 червня), то останнім днем виплати заробітної плати є четвер (18 червня).


Директор Департаменту О. ТОВСТЕНКО
Re: выплата отпускных
это выдумки в их письмах. это четыре дня, а не три
Re: выплата отпускных
Выплатила сегодня,вчера все равно не получилось.Но раньше я выплачивала на день раньше и думаю,что лучше раньше,чем позже.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998