Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 5 таб.1 ЕСВ

Відправлено користувачем Иногда могу 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ФОП общесистемник..подаем по ЕСВ додаток 5 таблицу 1, правильно? ФОП получал доход по сентябрь включительно...лицензия закончилась, договор аренды расторгли...деятельности не вел. В таблице 1 я что ставлю за октябрь- декабрь? минималку? и сосответственно нужно от минималки будет доплатить ЕСВ?
Можете нічого не ставить і не доплачувать,
але тоді і соц.стажу не буде з жовтня tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
якщо нічого не ставити - не проходить камеральну перевірку - пише помилку.... а якщо поставлю мінімалку, доплачу...а сума прибутку не йтиме з декларацією....Як правильно зробити?


Розбийте доходи на весь рік - я принаймні так би робила...
ну і тоді доплатите всьо-таки drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо я розібю на 12 місяців, у мене всерівно меньше мінімалки......я розумію, що різницю треба доплатити, а як це документально правильно зробити? Наприклад у мене дохід: з січня по квітень по 1500грн /місяць (6000,00) і з травня по вересень по 1650грн/місяць (8250,00) з жовтня по грудень - 0,00.????
8250грн розбийте в декларації з травня по грудень. Річна сума не зміниться, а ЄСВ - доплатите
так, розбила....виходить ці 5місяців менше мінімалки....(річна сума така як і в деклараціі)
до сплати ЕСВ 3135грн, авансових було 3000грн - я плачу за 2016р 905грн?
905=135+ 770(22% з тієї суми, що не вистачає до мінімалки), правильно? А ці 770грн я десь їх в звітах показую, чи просто перераховую разом з 135грн?
Quote
Иногда могу
так, розбила....виходить ці 5місяців менше мінімалки....(річна сума така як і в деклараціі)
до сплати ЕСВ 3135грн, авансових було 3000грн - я плачу за 2016р 905грн?
905=135+ 770(22% з тієї суми, що не вистачає до мінімалки), правильно? А ці 770грн я десь їх в звітах показую, чи просто перераховую разом з 135грн?
А те суммы, что не хватает до минималки (помесячно ) , надо показывать в Додатке 6.
По крайней мере я давно так делаю, меня научили в ПФ лет 5-6 назад.eye rolling smiley
Значить в 5-му додатку я розбиваю на рік, щоб співпало з декларацією, а в 6-му - показую ті суми, що не вистачає. А в 6 додатку використовую таблицю 1 чи 2?
Quote
Иногда могу
Значить в 5-му додатку я розбиваю на рік, щоб співпало з декларацією, а в 6-му - показую ті суми, що не вистачає. А в 6 додатку використовую таблицю 1 чи 2?
Таблица 2 "Відомості про суми доплати до мінімального страх. внеску згідно з повідомленням - розрахунком ".
Только учтите, податковая, когда увидит сданный додаток 6, перезвонит Вам и скажет, что направляет в Ваш адрес вот это самое "Повідомлення - розрахунок", потому что так написано в законе про ЕСВ. Ваша задача - напомнить податковцам, что Вы доплачивали ЕСВ и именно в связи с этим подавали Дод. 6.
На этом податковцы обычно успокаиваются и отстанут.smiling smiley
Отвечать на это "Повідомлення - розрахунок" не надо, просто проигнорировать.
а в таблиці 1 додатку 5
колонка 2 - сума прибутку заявлена в декларації
колонка 3- сума доходу на яку нараховується єдиний внесок, з урахуванням максимальної величини
якщо ставити в колонку 2 мій прибуток, а в колонку 3 суму уже збільшену з урахуванням розміру мінімалки. Розмір єдиного внеску воно вираховує саме по 3колонці. Чи це я, щось понапридумувала smiling smiley Хоча камеральну перевірку проходить....
Кто как думает, это не тот вариант????? пожалуйста
Quote
Иногда могу
Кто как думает, это не тот вариант????? пожалуйста
Вы лучше посоветуйтесь со своим ПФ !
В конце концов это им же этот отчёт идёт, у них могут потом вопросы возникнуть.....
Моё мнение.
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Кто как думает, это не тот вариант????? пожалуйста
Вы лучше посоветуйтесь со своим ПФ !
В конце концов это им же этот отчёт идёт, у них могут потом вопросы возникнуть.....
Моё мнение.

Ну не факт...часто сталкиваюсь с тем, что больше нужной информации получаю на форуме.....однозначно - на форуме больше умных людей нежели в ПФ, налоговых и т.д.
Немного подожду....может еще кто поделится опытом smiling smiley
Quote
Иногда могу
якщо нічого не ставити - не проходить камеральну перевірку - пише помилку.... а якщо поставлю мінімалку, доплачу...а сума прибутку не йтиме з декларацією....Як правильно зробити?
Хотите сказать, что если в таблице 1 поставить в каких-то месяцах прочерк в таблице - то не проходит камералку?
Quote
Иногда могу
а в таблиці 1 додатку 5
колонка 2 - сума прибутку заявлена в декларації
колонка 3- сума доходу на яку нараховується єдиний внесок, з урахуванням максимальної величини
якщо ставити в колонку 2 мій прибуток, а в колонку 3 суму уже збільшену з урахуванням розміру мінімалки. Розмір єдиного внеску воно вираховує саме по 3колонці. Чи це я, щось понапридумувала smiling smiley Хоча камеральну перевірку проходить....
Я так завжди заповнюю...а дод.6, як на мене, трохи не про те...
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
а в таблиці 1 додатку 5
колонка 2 - сума прибутку заявлена в декларації
колонка 3- сума доходу на яку нараховується єдиний внесок, з урахуванням максимальної величини
якщо ставити в колонку 2 мій прибуток, а в колонку 3 суму уже збільшену з урахуванням розміру мінімалки. Розмір єдиного внеску воно вираховує саме по 3колонці. Чи це я, щось понапридумувала smiling smiley Хоча камеральну перевірку проходить....
Я так завжди заповнюю...а дод.6, як на мене, трохи не про те...

І я теж thumbs up



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Kayras91
Quote
Иногда могу
якщо нічого не ставити - не проходить камеральну перевірку - пише помилку.... а якщо поставлю мінімалку, доплачу...а сума прибутку не йтиме з декларацією....Як правильно зробити?
Хотите сказать, что если в таблице 1 поставить в каких-то месяцах прочерк в таблице - то не проходит камералку?

Ну да, я три последних месяца ничего не ставлю (действительно деятельность не велась) - не проходит камеральную, когда ставлю в 3 колонку, например минималку проходит
Quote
Иногда могу
Quote
Kayras91
Quote
Иногда могу
якщо нічого не ставити - не проходить камеральну перевірку - пише помилку.... а якщо поставлю мінімалку, доплачу...а сума прибутку не йтиме з декларацією....Як правильно зробити?
Хотите сказать, что если в таблице 1 поставить в каких-то месяцах прочерк в таблице - то не проходит камералку?

Ну да, я три последних месяца ничего не ставлю (действительно деятельность не велась) - не проходит камеральную, когда ставлю в 3 колонку, например минималку проходит
А вы таблицы не перепутали? Только что в медке проверил - все нормально проходит, даже если просто два месяца поставить. Может вы во вторую по ошибке зашли?
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
а в таблиці 1 додатку 5
колонка 2 - сума прибутку заявлена в декларації
колонка 3- сума доходу на яку нараховується єдиний внесок, з урахуванням максимальної величини
якщо ставити в колонку 2 мій прибуток, а в колонку 3 суму уже збільшену з урахуванням розміру мінімалки. Розмір єдиного внеску воно вираховує саме по 3колонці. Чи це я, щось понапридумувала smiling smiley Хоча камеральну перевірку проходить....
Я так завжди заповнюю...а дод.6, як на мене, трохи не про те...

Значить все правильно: колонка 2 - сходиться з сумою по декларації, а в колонці 3 має бути не менше мінімалки....тоді і сума ЕСВ буде нарахована на суму з урахуванням до мінімалки
Quote
Kayras91
Quote
Иногда могу
Quote
Kayras91
Quote
Иногда могу
якщо нічого не ставити - не проходить камеральну перевірку - пише помилку.... а якщо поставлю мінімалку, доплачу...а сума прибутку не йтиме з декларацією....Як правильно зробити?
Хотите сказать, что если в таблице 1 поставить в каких-то месяцах прочерк в таблице - то не проходит камералку?

Ну да, я три последних месяца ничего не ставлю (действительно деятельность не велась) - не проходит камеральную, когда ставлю в 3 колонку, например минималку проходит
А вы таблицы не перепутали? Только что в медке проверил - все нормально проходит, даже если просто два месяца поставить. Может вы во вторую по ошибке зашли?

Сейчас перепроверюсь...я делаю в ОПЗ.....точно таблица 1
не проходит камеральную
А где в Соте додакок 5 ? что то я не вижу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Кто как думает???? Пожалуйста!!!!!
Quote
Иногда могу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Якщо на загальній системі діяльність в цих місяцях не велась, у Книзі - 0, то ЄСВ можна не платити і тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою...Але колись податкова заявляла, що якщо є зареєстрований кас.ап. - дохід повинен бути....(без коментарів)
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Якщо на загальній системі діяльність в цих місяцях не велась, у Книзі - 0, то ЄСВ можна не платити і тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою...Але колись податкова заявляла, що якщо є зареєстрований кас.ап. - дохід повинен бути....(без коментарів)


Ні в мене касовий знятий вереснем місяцем, в книзі - 0
....значить я ставлю в декларації - 9 місяців, а в дод 5 - ці три місяці не заповнюю ?
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Якщо на загальній системі діяльність в цих місяцях не велась, у Книзі - 0, то ЄСВ можна не платити і тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою...Але колись податкова заявляла, що якщо є зареєстрований кас.ап. - дохід повинен бути....(без коментарів)


"тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою.." А де ми ставимо кількість робочих місяців?
Quote
Иногда могу
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Якщо на загальній системі діяльність в цих місяцях не велась, у Книзі - 0, то ЄСВ можна не платити і тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою...Але колись податкова заявляла, що якщо є зареєстрований кас.ап. - дохід повинен бути....(без коментарів)


"тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою.." А де ми ставимо кількість робочих місяців?
в додатку
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
Quote
Kisulya
Quote
Иногда могу
знайшла...в Соті дійсно пройшло при незаповнених трьох місяцях. А як краще, виставляти мінімалку за ці три місяці та доплатити, чи ні?
Якщо на загальній системі діяльність в цих місяцях не велась, у Книзі - 0, то ЄСВ можна не платити і тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою...Але колись податкова заявляла, що якщо є зареєстрований кас.ап. - дохід повинен бути....(без коментарів)


"тоді в Деці кількість робочих місяців буде меншою.." А де ми ставимо кількість робочих місяців?
в додатку


Чи тупію, чи на пенцію пора....
раніше так, в 5додатку(розрах.подат.зобовязань) ставили місяці...а зараз..? повилазило мені....чи я зовсім не в ту деку дивлюся....не бачу .Зараз додаток Ф2?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048000000000004