Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ

Відправлено користувачем LE_2014 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1 ДФ
Цікавить питання, чи потрібно показувати ФОПів в 1ДФ, якщо працівник підприємства за власні кошти купує у таких канц.товари і т.ін., а потім підприємство (Юр.особа на загальній системі оподаткування) відшкодовує кошти по Звіту про використання коштів.?
Re: 1 ДФ
А мене цікавить, яка відповідальність у разі якщо не показати дані в 1ДФ про фіз.осіб, яким наше підприємство прощає борг. Не можемо заповнити форму, бо немає їх ІПН.


Re: 1 ДФ
Quote
konta
А мене цікавить, яка відповідальність у разі якщо не показати дані в 1ДФ про фіз.осіб, яким наше підприємство прощає борг. Не можемо заповнити форму, бо немає їх ІПН.
"ваше підприємство "прощає борг" ?"
- Одразу питаннь виникло, декілька:
1) яким чином ви оформлюєте таке "прощення боргу" ? )
2) Є Рішення учасників ТОВ (повноважного органу підприємства) щодо "прощення боргу" за кошт підприємства )) ?
3) Реквізити "прощьоної" сторони, у т.ч. ІПН вказали?
4) А адресу?
5) А П.І.Б. ?

- Ні ?

- Ну тоді, як же ви "простили борг"? якщо його фактично не "простили" )
Re: 1 ДФ
Quote
LE_2014
Цікавить питання, чи потрібно показувати ФОПів в 1ДФ, якщо працівник підприємства за власні кошти купує у таких канц.товари і т.ін., а потім підприємство (Юр.особа на загальній системі оподаткування) відшкодовує кошти по Звіту про використання коштів.?

Заїждена й замусолена уже по 10 разу тема.
Re: 1 ДФ
Quote
don2000
Quote
konta
А мене цікавить, яка відповідальність у разі якщо не показати дані в 1ДФ про фіз.осіб, яким наше підприємство прощає борг. Не можемо заповнити форму, бо немає їх ІПН.
"ваше підприємство "прощає борг" ?"
- Одразу питаннь виникло, декілька:
1) яким чином ви оформлюєте таке "прощення боргу" ? )
2) Є Рішення учасників ТОВ (повноважного органу підприємства) щодо "прощення боргу" за кошт підприємства )) ?
3) Реквізити "прощьоної" сторони, у т.ч. ІПН вказали?
4) А адресу?
5) А П.І.Б. ?

- Ні ?

- Ну тоді, як же ви "простили борг"? якщо його фактично не "простили" )
Неправильно висловилася. Списуємо безнадійну дебіторську заборгованість. За результатами інвентаризації, прийнято рішення про її списання.
Re: 1 ДФ
фізособи являються боржниками за теплову енергію.
при списанні у 2016 році сума в межах 689 грн. списується без вирахування ПДФО і ВЗ, все що більше - з ,але сплачує їх фіз.особа.
хотіла у 1 ДФ відобразити так:127 - до 689, 107 - більше 689 грн.
Загвоздка у тому, що по цих споживачах немає даних про їхні ІПН. Як у цьому разі бути?
Re: 1 ДФ
Quote
konta
Quote
don2000
Quote
konta
А мене цікавить, яка відповідальність у разі якщо не показати дані в 1ДФ про фіз.осіб, яким наше підприємство прощає борг. Не можемо заповнити форму, бо немає їх ІПН.
"ваше підприємство "прощає борг" ?"
- Одразу питаннь виникло, декілька:
1) яким чином ви оформлюєте таке "прощення боргу" ? )
2) Є Рішення учасників ТОВ (повноважного органу підприємства) щодо "прощення боргу" за кошт підприємства )) ?
3) Реквізити "прощьоної" сторони, у т.ч. ІПН вказали?
4) А адресу?
5) А П.І.Б. ?

- Ні ?

- Ну тоді, як же ви "простили борг"? якщо його фактично не "простили" )
Неправильно висловилася. Списуємо безнадійну дебіторську заборгованість. За результатами інвентаризації, прийнято рішення про її списання.
І що, документів (накладних, договорів тощо) взагалі немає?
- Я зрозумів, що то за така заборгованість з участю фізосіб-покупців, що не оплачували за товар) .. з 2000х років..
- Цих фізиків в природі мабуть і не існує взагалі.

Відповідь проста: На ІПН вашого директора, як по "допблагу", нараховуйте ПДФО.


Я таку пораду бачив в одній зі статей одного з бух.журналів. Буквально тиждень тому.
Од тільки припам'ятати не можу у якому, назву.
П.С. Як тільки знайду - зкину номер.
Re: 1 ДФ
Quote
konta
фізособи являються боржниками за теплову енергію.
при списанні у 2016 році сума в межах 689 грн. списується без вирахування ПДФО і ВЗ, все що більше - з ,але сплачує їх фіз.особа.
хотіла у 1 ДФ відобразити так:127 - до 689, 107 - більше 689 грн.
Загвоздка у тому, що по цих споживачах немає даних про їхні ІПН. Як у цьому разі бути?
Ааааа..
Помилився. )
Забудьте мою пораду про "директора".
Re: 1 ДФ
ці фізособи реальні, є адреса де вони живуть і прізвища (хіба за цей час, може, хто з них помер)...Хотіла направити на їх адреси листи про списання заборгованості, тоді ми не будемо виступати податковими агентами. Але в 1 ДФ не можу відобразити, бо немає ІНП їх. Якщо я не подам, то максимум це штраф у 510 грн.? за неправильне заповнення?
Re: 1 ДФ
Пробачили борг фізособі: що з податком на доходи
Відповідно до пп. "д" пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді основної суми боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором до закінчення строку позовної давності, у разі, якщо його сума перевищує 50% мін- зарплати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року.

/читаємо далі.. УВАГА !/
Кредитор зобов'язаний повідомити боржника шляхом направлення рекомендованого листа з повідомленням про вручення або шляхом укладення відповідного договору, або надання повідомлення боржнику під підпис особисто та включити суму прощеного (анульованого) боргу до податкового розрахунку за формою 1ДФ, за підсумками звітного періоду, у якому такий борг було прощено.
///////////////////////////////////
Боржник самостійно сплачує податок з таких доходів та відображає їх у річній податковій декларації. У разі неповідомлення кредитором боржника про прощення (анулювання) боргу у порядку, визначеному пп. "д" пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164, такий кредитор зобов'язаний виконати всі обов'язки податкового агента щодо доходів, визначених цим підпунктом.
Я ГУ ДФС у Львівській області
_____________________________

Процедуру бачите?
- Відсилайте листи на адреси цих фізосіб.
Якщо треба, пишить, що для них є "щастя" у формі списання боргу,
і запрошуйте до себе в офіс. Тіпа, заяву написати, підпис поставити, тощо., з собою мати паспорт і ІПН.
Re: 1 ДФ
Нажаль, та стаття, де я казав "на ІПН Директора " все вказувати і обкладати ПДФО..

Та ситуація стосується подарунків, що роздаються будь-кому на вулиці (НЕЗНАЙОМИМ особам, яких не можна ідентифікувати), як реклама.
Тоді, ці суми подарунків загальною сумою показуються по коду ІПН директора в 1ДФ.

Але у вас же, всі особи ідентифіковані, є ПІБ, є адреси.
- То й ця вказана схема (з ІПН директора), у вашому випадку не може застосовуватись.
Re: 1 ДФ
а як на рахунок тих хто помер? там є і такий...
Re: 1 ДФ
помилково перераховані кошти повернула організації від якої прийшли мені на рахунок.її показувати в 1 ДФ і якщо так то яку ознаку треба ставити? дякую
Re: 1 ДФ
1ДФ для отражения доходов физ.лиц, а не организаций
Re: 1 ДФ
Quote
Lin@
1ДФ для отражения доходов физ.лиц, а не организаций
дуже дякую.я тоже так думала но лутше перестрахуватися
Re: 1 ДФ
а с каким кодом в 1Дф отражать пособие по беременности и родам?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046099999999999