Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зведена податкова накладна

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Київенерго виписує зведені податкові накладні,чи вірно це? В нас підприємство,ми кінцевий споживач
вони вважають, що уних ритмічні поставки...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А мені що робити,як ви вважаєте?


приймати як є... нічого з ними не вдієш

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А ще підскажіть,контрагент каже,що зареєстрував пн,але я її не бачу,і по витягам нема.Я працюю в медку,а він не знаю де,надіслати не може.що робити?
Quote
Zarinka
А ще підскажіть,контрагент каже,що зареєстрував пн,але я її не бачу,і по витягам нема.Я працюю в медку,а він не знаю де,надіслати не може.що робити?
якщо Вытягом не отримуєте з ЄРПН, тоді не реєстрували. Або ж зареєстрували не на ваш код...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
так він впевнено затверджує,що реєстрував,що мені з ним робити?як це йому довести?
Quote
Zarinka
так він впевнено затверджує,що реєстрував,що мені з ним робити?як це йому довести?
нехай надасть Вам скан хоча б, а Ви перевірете ІПН

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Zarinka
так він впевнено затверджує,що реєстрував,що мені з ним робити?як це йому довести?
Зайдите в кабинет плательщика налогов. Там зайдите в СЭА ПДВ, дальше в реестр операций. И увидите все входящие и исходящие НН. Если не зарегистрировал - то ее там не будет
ну если по вытягам нет, то и в кабинете не будет

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Требовать предоставления квитанции о регистрации - в ином случае подаете в налоговую уведомление-жалобу и ему грозят проверки. В каком формате сейчас это делается не знаю, но точно такое в НКУ есть. А внеочередная проверка это сейчас хлеб налоговиков - только дай повод.drinking smiley
в квитанции не видны реквизиты покупателя. Если НН зарегина на другой ИНН или на неплательщика, квитанция ни о чем не скажет.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ой, напугали жалобой. Как-то на меня жалобу подавали, еще когда по жалобе в НК включать можно было. Бухгалтера покупателя не устроило его название а НН, а снять трубку и позвонить мне видимо лень было.
Позвонил инспектор из ГНИ, говорит - на Вас жалоба, мы должны доначислить НО. Я посмотрела, сказала, что такая НН у меня есть, он проверил по реестрам (мы тогда их с декой сдавали) и сказал - да, вижу, все в порядке, только с покупателем разберитесь, чтоб больше жалоб не писал. Вот и вся внеплановая проверка.
Мне водоканал с июля 2015 ни одной НН не зарегистрировал. Звонила, говорят - ниче не знаем, у нас денег нет. Думаете на них никто жалоб не писал?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039