Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова просить збільшити суму податку на прибуток

Відправлено користувачем Sahka1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Податкова просить подати нову податкову декларацію з податку на прибуток, при цьому збільшити суму податку. Фінансова звітність (1 і 2 форми) уже подана.
Чим загрожує нам подання нової декларації із сумою прибутку, відмінної від суми у фінзвітності?
Ще говорять про те, що повинне бути якесь співвідношення доходів і витрат 1,06.
Дякую!


1,06 -это так называемое податкове навантаження.
ПнП / весь доход х 100% = не менее 1,06% ( в Вашем конкретном случае).
Обычно хотят навантаження не меньше 1%.
Под Новую звитную Деку придётся переделывать финзвит.....sad smiley
Ніколи не чула, щоб фінзвітність перездавали. Таке можливо? Там же немає нової звітної форми
Quote
nikon
1,06 -это так называемое податкове навантаження.
ПнП / весь доход х 100% = не менее 1,06% ( в Вашем конкретном случае).
Обычно хотят навантаження не меньше 1%.
Под Новую звитную Деку придётся переделывать финзвит.....sad smiley
А можно с примером?? спасибо
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
Тобто краще залишити все як є, нічого не змінювати?
Quote
nikon
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
ну и увидит, что в деке по прибыли больше цифра и что ? заставит уменьшит прибыль в деке ? ага, щас...
Quote
D_Oksa
Quote
nikon
1,06 -это так называемое податкове навантаження.
ПнП / весь доход х 100% = не менее 1,06% ( в Вашем конкретном случае).
Обычно хотят навантаження не меньше 1%.
Под Новую звитную Деку придётся переделывать финзвит.....sad smiley
А можно с примером?? спасибо
Да ради Бога...
Если весь доход фирмы 10000, то ПнП должен быть не менее 10000 х 1,06% = 106.
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
ну и увидит, что в деке по прибыли больше цифра и что ? заставит уменьшит прибыль в деке ? ага, щас...
Ну, Вы прям проверяющих за примитивов держите...grinning smiley
Quote
nikon
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
ну и увидит, что в деке по прибыли больше цифра и что ? заставит уменьшит прибыль в деке ? ага, щас...
Ну, Вы прям проверяющих за примитивов держите...grinning smiley
причем тут примитив, расскажите, как поступят не примитивные, на ваш взгляд, проверяющие ?
Quote
nikon
Quote
D_Oksa
Quote
nikon
1,06 -это так называемое податкове навантаження.
ПнП / весь доход х 100% = не менее 1,06% ( в Вашем конкретном случае).
Обычно хотят навантаження не меньше 1%.
Под Новую звитную Деку придётся переделывать финзвит.....sad smiley
А можно с примером?? спасибо
Да ради Бога...
Если весь доход фирмы 10000, то ПнП должен быть не менее 10000 х 1,06% = 106.
еще вопрос-106-єто финрезультат до налогообложения или налог на прибыль?confused smiley
А по наценке на товар есть какие-то "нормы-нагрузки"?
Наценка 2-3% может вызвать вопросы у проверки?
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
ну и увидит, что в деке по прибыли больше цифра и что ? заставит уменьшит прибыль в деке ? ага, щас...
Ну, Вы прям проверяющих за примитивов держите...grinning smiley
причем тут примитив, расскажите, как поступят не примитивные, на ваш взгляд, проверяющие ?
Прошу прощения за флуд, но Ваш вопрос напоминает мне незабвенную "Бриллиантовую руку" :" Сеня, по-быстрому объясни товарищу, почему Володька сбрил усы!"smiling smiley
ГадАть, как поступит тот или иной проверяющий, - неблагодарное дело. И бесполезное.
Моё мнение : Автор должен привести финотчёт в соответствие с Новой звитной Декой хотя бы для того, чтобы потом самОй же не запутаться при составлении отчётности за следующий год.
Quote
D_Oksa
Quote
nikon
Quote
D_Oksa
Quote
nikon
1,06 -это так называемое податкове навантаження.
ПнП / весь доход х 100% = не менее 1,06% ( в Вашем конкретном случае).
Обычно хотят навантаження не меньше 1%.
Под Новую звитную Деку придётся переделывать финзвит.....sad smiley
А можно с примером?? спасибо
Да ради Бога...
Если весь доход фирмы 10000, то ПнП должен быть не менее 10000 х 1,06% = 106.
еще вопрос-106-єто финрезультат до налогообложения или налог на прибыль?confused smiley
106 - это налог на прибыль
Quote
nikon
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
Quote
nikon
Quote
TamiA
ну финотчетность их совсем не интересует, им нужен налог на прибыль в деке и все.
Финотчётность их заинтересует гораздо позже, когда во время проверки проверяющий увидит нестыковку финотчётности и Деки.
А может и не увидеть.......
Как карта ляжет....
ну и увидит, что в деке по прибыли больше цифра и что ? заставит уменьшит прибыль в деке ? ага, щас...
Ну, Вы прям проверяющих за примитивов держите...grinning smiley
причем тут примитив, расскажите, как поступят не примитивные, на ваш взгляд, проверяющие ?
Прошу прощения за флуд, но Ваш вопрос напоминает мне незабвенную "Бриллиантовую руку" :" Сеня, по-быстрому объясни товарищу, почему Володька сбрил усы!"smiling smiley
ГадАть, как поступит тот или иной проверяющий, - неблагодарное дело. И бесполезное.
Моё мнение : Автор должен привести финотчёт в соответствие с Новой звитной Декой хотя бы для того, чтобы потом самОй же не запутаться при составлении отчётности за следующий год.
вот именно для этого финотчет и должен оставаться РЕАЛЬНЫМ, а не подделанным по просьбе налоговиков. В деке можно нарисовать что угодно, а чтобы в 1С нарисовать что угодно, надо очень постараться....
Ще раз перепитаю: фінзвітність можна перездавати? Нової звітної ж немає, чи вона просто перезапишеться?
Податкова має право перевіряти не тільки податковий облік, а й бухгалтерський. Ось тут і є проблема.Для того, щоб показати менші витрати -потрібно щось, десь не включити у витрати у податковому обліку, але під цю операцію доведеться підлаштувати фін. звіт. Якщо ви будете коригувати фін.звітність - це буде розцінюватися як підробка документів і, повірте, що ніхто з податківців не підтвердить,що на це вас надихнули саме вони. Податкове навантаження вимагають одні, а перевіряють діяльність - інші, і що б ви не розповідали - ніхто і слухати не буде.
Добре, тоді якщо у нас не буде дотримання цього податкового навантаження, які можуть бути проблеми?
Quote
annuhka
Податкова має право перевіряти не тільки податковий облік, а й бухгалтерський. Ось тут і є проблема.Для того, щоб показати менші витрати -потрібно щось, десь не включити у витрати у податковому обліку, але під цю операцію доведеться підлаштувати фін. звіт. Якщо ви будете коригувати фін.звітність - це буде розцінюватися як підробка документів і, повірте, що ніхто з податківців не підтвердить,що на це вас надихнули саме вони. Податкове навантаження вимагають одні, а перевіряють діяльність - інші, і що б ви не розповідали - ніхто і слухати не буде.
Податкового обліку вже давно немає.
А если не включить несколько актов от поставщиков (типа к моменту сдачи деки их не было), а потом в 2017 они найдутся и их уже показать в деке за 2017г. через Дод.ВП.
Только не пойму в каком году в таком случае эти акты отразятся в 1С и в балансе: 2016 или 2017 ???
Ничего не нужно переделывать.
Скажите им: "Это не возможно. Я такое не умею."
Quote
Helen
Ничего не нужно переделывать.
Скажите им: "Это не возможно. Я такое не умею."
я бы еще добавила: "Каааак? Это же подделка документов! Я не хочу в тюрьму!"

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Helen
Ничего не нужно переделывать.
Скажите им: "Это не возможно. Я такое не умею."
я бы еще добавила: "Каааак? Это же подделка документов! Я не хочу в тюрьму!"
Вот-вот.
А то, все прям кинулись придумывать план .... smiling smiley
Quote
Ляля - Оля
Quote
Helen
Ничего не нужно переделывать.
Скажите им: "Это не возможно. Я такое не умею."
я бы еще добавила: "Каааак? Это же подделка документов! Я не хочу в тюрьму!"

Я почті такими ж словами уже давно одбиваюсь
од всяких здохликівських просьбів - так вони
забодались уже мене просить - років п'ять не
беспокоять. У мене ішо один аргУмєнт єсць winking smiley
всіХда просю в пісьмєнном відє... smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нет налогового учета по налогу на прибыль.
Есть бухгалтерский учет, с его данных начисляется налог на прибыль.
Есть "З А К О Н У К Р А Ї Н И Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні "
Есть статья 4 в этом Законе
"Стаття 4. Основні принципи бухгалтерського обліку та фінансової звітності "

Самый первый - принцип осмотрительности.
Прямо указано - не завышать доходы и не занижать затраты.

" обачність - застосування в бухгалтерському обліку методів
оцінки, які повинні запобігати заниженню оцінки зобов'язань та
витрат і завищенню оцінки активів і доходів підприємства; "

Есть статья 3

Стаття 3. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності
1. Метою ведення бухгалтерського обліку і складання
фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень
повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове
становище, результати діяльності
та рух грошових коштів
підприємства.

Закон - аргумент.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046399999999991