Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

больничные и доплата до МЗ, подскажите запуталась

Відправлено користувачем касимусик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У сотрудника оклад с января 2017 года 3200 грн.
в январе он отработал (для примера) 10 дней - остальные дни больничный....
ЗП за 10 дней + больничный за январь в сумме меньше мин ЗП..

нужно ли доплачивать до минималки?

Спасибо...
доплата пропорционально отработанному времени
Quote
Михаил
доплата пропорционально отработанному времени

простите, можно я уточню (оклад за январь 3200), работает на полную ставку:
ЗП за 10 дней января 1288 грн на руки + больничный 900 грн. = 2212 грн.

доплата - = 2576-2212 = 364грн

или как?


Quote
Михаил
доплата пропорционально отработанному времени

или если у сотрудника отработанного времени 10 дней и их оплата осуществляется исходя из мин ЗП, то и доплачивать не нужно?


Працівники, за якими нараховується доплата до мінімалки


- Працівники, зарплата (оклад + надбавки + доплати + премії) яких за відпрацьований повністю місяць менше 3200 грн
- Працівники-сумісники, зарплата (оклад + надбавки + доплати + премії) яких за відпрацьований місяць менше мінімальної зарплати (3200 грн), визначеної пропорційно відпрацьованому часу
- Працівники, які не виконали в повному обсязі місячну (годинну) норму праці (наприклад через хворобу), і зарплата яких (оклад + надбавки + доплати + премії) за місяць менше мінімальної ЗП, визначеної пропорційно нормі праці

не могу понять как нужно сделатьconfused smiley



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/08/2017 13:52 користувачем DK-admin.
отработано 10
рабочих дней 20
значит надо доплатить до 1600
У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.
Quote
Михаил
отработано 10
рабочих дней 20
значит надо доплатить до 1600
У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

спасибо большое, Михаил..
получается, что в "пропорційно до виконаної норми працi" включаются и больничные, а не только факт выходы на работу.
А в эти 1600 грн доплаты больничные включаются или нет?

Виплати, які входять до мінімальної заробітної плати

Законодавці передбачили, що до мінімальної заробітної плати включаються майже всі складові заробітної плати, такі як доплати за розширення зони обслуговування, надбавки за інтенсивність праці, місячні та квартальні премії, індексація, надбавка за вислугу років тощо. В той же час при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Тут о больничных ни "там ни там"...

просто если включаются, то получится, что проболев сотрудник получит больше ЗП,чем при постоянном посещении работы.
Quote
касимусик
У сотрудника оклад с января 2017 года 3200 грн.
в январе он отработал (для примера) 10 дней - остальные дни больничный....
ЗП за 10 дней + больничный за январь в сумме меньше мин ЗП..

нужно ли доплачивать до минималки?

Спасибо...
Как я поняла в Вашем случае доплаты не будет,так как у Вас оклады установлены на уровне 3200.Тоесть вытему заплатите за/п за 10 отработанных дней + больничный.А ЕСВ заплатите с 3200 грн.
Вот я тоже не понимаю. В ВОБУ нарисовали примеры, но что-то я недопонимаю.
Установлены оклады выше мин з/п.
Сотрудник пошел в отпуск с 3.01.17 по 02.02.17
С 01.01.17 у него оклад 3300. До 01.01.17 оклад был 2000. Есть производственная премия. Установлен коеф. корректировки з/п для расчета отпускных. Откорректировали начисленные отпускные , но все-равно не дотягиваем до 3200. Премии нет, так как был месяц в отпуске. Поняла что ему ничего не доплачиваем, только ЕСВ с 3200.
Уборщица у нас приходящая , работает по совместительству. Оклад 1600. Работает по 2 часа в день, на 0,25 оклада. Что с ней?
Malinchic, согласна.

Вот нашла консультацию дсф
[www.buhoblik.org.ua]
Они тоже так считают)

Спасибо
Добрый вечер. Помогите пож-та разобраться. сотрудник штатник, полный рабочий день. оклад 2300. отработал 15 дн. выплатили аванс, и сейчас он попал реанимацию.... как мне правильно закрыть зп и главное есв?

я думаю так : начисленная зп будет . = 2000 грн. ЕСВ 22% надо будет платить с 2000= 440 грн. а потом, когда будет больничный на руках доначислим ему ЕСВ. или все же с 3200? Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998