Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Співпраця з фірмою яка перебуває в стані припинення

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня
Підкажіть мені будь ласка чи будуть якісь негативні наслідки від співпраці з фірмою яка перебуває в стані припення діяльності і на яку відкрито справи?

Справа в тому що дана фірма (директор нашої фірми і директор тої фірми "друзі" ) пропонує нам взяти в оренду транспортні засоби. Мій директор не проти, але я перживаю тому що дана фірма не є "чистою" і має вже відкриті справи та й накладено податкову заставу на все майно за несплату податків. Орендної плати по перерахунку не буде, а в рахунок оплати буде ремонт і модернізація транспортних засобів.
Чим може вилитись така співпраця? і чи вона взагалі можлива?
ИМХО. Ключевое в вопросе: взять имущество в аренду, которое уже в налоговом залоге у государства.
Директор арендодатель "кидает" государство,если дает это в аренду.Это его проблемы.
Твой директор -"не знает" об залоге.smiling smiley
Покататься на чужой машине "наляву"-почему бы и нет. Но будьте готовы,что в любой момент заберут машину.Модернизировать можно "только на бумаге".
Пойдут ли ремонты в затраты??? Нестандартная ситуация.


от і я думаю чи можна відносити на витрати? і чи потім податкова не зніме мені з витрат паливо?
можливо хтось має посилання на дану тему?
не можу нічого толкового знайти в і нтернеті
Quote
Karmen
от і я думаю чи можна відносити на витрати? і чи потім податкова не зніме мені з витрат паливо?

я бы позвонил на гарячую линию ДФС.Вы предварительно будете знать позицию поверяющих.Они могут так "повернуть",что сам об этом и не додумаешся..
можливо мені ще хтось підкаже як я маю оформити поточний ремонт авто (запасні частини, заміна масла, шини, страхівка, тех огляд), які документи я маю дати орендодавцю? щоб потім зробити взаємозалік. Тому що гроші їм на рахунок платити не можна angry smiley це має бути акт чи накладна?
Директор мене слухати не хоче, так як ми зараз виграли тенедер на перевезення гам потрібна велика кількість авто, тому він погоджується на любі умови оренди авто тільки б не підвести замовника.
А от розгрібати цю х.... (вибачте за слово) маю я, а я взагалі не розумію як маю це офромити
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054999999999994