Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

як показати доплату ЄСВ за січень в звіті за лютий

Відправлено користувачем kasve 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Після зрівнення суми зарплати + лікарняних за січень виникла необхідність доплатити єсв за січень. В звіті за лютий показую лікарняне за січень в сумі 126,65. Коли заповнюю другу стрічку код категорії 1 код типу нарахування 13 сума різниці між мінімальною зарплатою 1577,54 єсв 347 програма видає помилку."місяць та рік нарахування внесено значення менше за значення звітного місяця та року." Коли заповнюю стрічку з кодом категорії 29 то помилки не видає. Але в податковій наголошують що треба ставити код категорії 1 а код типу нарахувань не 13 код а код 2 . тобто самостійно донарахована сума єсв. Як правильно ? В кого була така ситуація ? Підскажіть будь ласка! Дякую.
лист ДФСУ у листі від 02.02.2017 р. № 1925/6/99-99-13-02-01-15
[news.dtkt.ua]
в мене таке теж було , прийла кв. 2 . з зауваженням, що з кодом 29 стоїть сума, а немає кількості днів лікарняних.
от тепер думаю чи потрібно туди писати, в листі нічого не зазначено.
Аналогичная ситуация, тоже доначисления до мин. стр.взноса за январь и февраль из-за больничных, сдала по коду 29, пришла 2я кв. с зауваженням об отсутствии к-ва дней на больничном, в моей налоговой мне ответили что перездавать ничего не надо, есть кв.2 (пакет прийнято) значит отчет сдан.


Я думаю в этом случае дни больничных ставить не надо
Дуже всім дякую. Також прийшла друга квитанція з попередженням. Але до чого там ті календарні дні ставити? Знову щось наколотили і людям головної болі добавили. Добре що штрафи понапридумували заоблачні .
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026199999999998