Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ПН на неплатника

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не получається зареєструвати ПН на неплатника , пише :у податковій накладній з ТП 11 у табл.част гр.4,5,6,7 не заповнюється! Хто стикався, допоможіть будь-ласка.Дякую
У Вас ПН за щоденним підсумком операцій, чи просто на неплатника?
за підсумковими операціями. 2 дня назад все було добре


З такими ПН близько не знайома, тому мабуть не допоможу, але почитайте оце:

[news.dtkt.ua]
спасибо вам! в общем это проблема в медке
Зарегистрировала сегодня н/н с кодом 11, не заполняла графы 4,5,6,7. Дуристика конечно, но она прошла каким-то образом
графу 8 и 10 заполнила.
А только что в АртЗвит сделала как обычно н/н она зарегистрировалась тоже
я попробовала сделать так как вы написали, заполнив гр.8,10- все получилось! отправила! а как же потом по ним деку делать? как обычно?
думаю, что да. Посмотрим еще какая сама декларация по новой форме за март
Подскажите, та же ситуация, неплатника регистрировали без кода УКТЗЕД, в номенклатуре: товары в асортименте; с обновлением формы НН просит указать графы 3.1 или 3.3, я так понимаю придется продажи распределять в разрезе, к примеру:пиво (код:2203),вино (код:2204), т.е даже просто в группу алкоголь нельзя будет это вместить, так как код УКТЗЕД тогда не укажешь? Посоветуйте, как кто регистрирует!?
Я орієнтуюсь на Z-звіт по товарам, там все згруповано по назві товару. В ПН пишу найменування товару, код УКТ ЗЕД, із графи 8 і 10. В мене різні найменування можуть мати одинакові коди УКТЗЕД. В мене меж питання - чи потрібно ще ці найменування згрупувати в групи, щоб відповідало одному коду УКТ ЗЕД ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047200000000003