Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

доход в прошлом периоде, а отчетность сдана

Відправлено користувачем LiliyaB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!

Сегодня нашла акт выполненных работ за 09.2016 года!!! Предприятие на общей системе,за 2016 год отчитались с убытками, пришла сюда работать в неделю назад, а тут джекпот - прошлогодний акт на 50 тыс. (наш доход). В учете его нет. Подскажите, пожалуйста, что делать.
Думаю корректировку налог. декларации подавать... а что делать с балансом и фин рез.?

Спасибо.
Я би впевнилась перш, шо то дійсний документ drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вже впевнилась, директор у шоці, а попередній бухгалтер каже, що забула про нього


Quote
LiliyaB
Добрый день!

Сегодня нашла акт выполненных работ за 09.2016 года!!! Предприятие на общей системе,за 2016 год отчитались с убытками, пришла сюда работать в неделю назад, а тут джекпот - прошлогодний акт на 50 тыс. (наш доход). В учете его нет. Подскажите, пожалуйста, что делать.
Думаю корректировку налог. декларации подавать... а что делать с балансом и фин рез.?

Спасибо.

Подайте корректировку с объяснениями (в Деке есть "Наявність доповнення") и туда прицепите новый баланс с фин.резом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999999