Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ремонт ОЗ

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ремонт ОЗ
якщо ми замінили двері в автомобілі,я повинна збільшувати первісну вартість авто?
Re: Ремонт ОЗ
Quote
Zarinka
якщо ми замінили двері в автомобілі,я повинна збільшувати первісну вартість авто?
Чи це покращило технічні якості авто? )
Re: Ремонт ОЗ
мабуть,ні чи... я не знаю


Re: Ремонт ОЗ
Quote
Zarinka
мабуть,ні чи... я не знаю

Зарінка, це звичайний ремонт. Двері - запчастина. Двері встановлювали на СТО чи самі?
Re: Ремонт ОЗ
Тоді необхідно, щоб механік гаража (водій) чи хто у вас за штатом займається авто, написав акт на списання, в якому вказав куди він поставив такі двері з метою поточного ремонту у зв’язку з.... (вкажіть причину).
Re: Ремонт ОЗ
там просто вартість 5500
Re: Ремонт ОЗ
Quote
Zarinka
там просто вартість 5500

Нічого страшного )) У нас деякі запчастини коштують у 2 рази більше ))
Re: Ремонт ОЗ
а заміна акумулятора в авто (вартість 1663 грн без пдв) - це поточний ремонт чи капітальний?
Re: Ремонт ОЗ
Quote
Anna
а заміна акумулятора в авто (вартість 1663 грн без пдв) - це поточний ремонт чи капітальний?
Не поточний і не капітальний. Це витрати на утримання у робочому стані ваших ТЗ. Вартість акумулятора списується, але ведеться кількісний облік (спеціальні картки), в яких проставляється дата надходження, ТЗ на який цей акумулятор встановлений та його ресурс, дату списання, і дату здачі у спеціалізовані підприємства з утилізації.
Re: Ремонт ОЗ
Re: Ремонт ОЗ
А як провести в 1с 8 акт ,в якому ремонт автомобіля?Через документ модернізація і ремонт? Чи просто як надходження?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026900000000007