Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД на комплект

Відправлено користувачем Yaroslava_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, підприємство продає комплект, який складається з 7-ми імпортованих товарів, у кожного з цих товарів різний код УКТЗЕД, товар не піддається переробці, просто комплектується, потрібно проставляти позначку в графі 3.2 «ознака імпортованих товарів» податкової накладної, тоді який потрібно ставити код УКТЗЕД на 1 комплект?? Буду дуже вдячна за допомогу!
Quote
Yaroslava_
Підкажіть, будь ласка, підприємство продає комплект, який складається з 7-ми імпортованих товарів, у кожного з цих товарів різний код УКТЗЕД, товар не піддається переробці, просто комплектується, потрібно проставляти позначку в графі 3.2 «ознака імпортованих товарів» податкової накладної, тоді який потрібно ставити код УКТЗЕД на 1 комплект?? Буду дуже вдячна за допомогу!

Спробуйте пошукати аналогічні назви продукції у кодах УКТЗЕД, які ви виготовляете.
Я би ще спробувала написати запит у ДФС


Аналогічні назви продукції є тільки в українському класифікаторі товарів ЗЕД( Чи можна використовувати код з україн. коласифікатора і ставити позначку імпортованого товару 3.2 в податковій??
1. Назва - це одне, суть - інше (або я не зрозумів, про що ви).
2. Ви не можете, а мусите використовувати УКТЗЕД (немає інших альтернатив). Позначка імпортованого ставиться, якщо товар імпортований.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386