Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ліцензію на право здійснення господарської діяльності облік

Відправлено користувачем IRINA_KASYAN@bigmir.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємство отримало Ліцензію на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів.
В бюджет уплачено прожит минимум.
Лицензия на 5 лет.
лицензия в эл виде.
такая лицензия -немат актив?
амортизируется в течении срока дейстивия?
Спасибо.
Поймала.
Меня смущает что лицензию дали, но предприятие не осуществляет ее контроль. такая лицензия может быть анулирована по решению органа выдавшего ее.


Я на счете 39 учитываю. Списываю равными частями ежеквартально.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Спасибо.
Поймала.
Меня смущает что лицензию дали, но предприятие не осуществляет ее контроль. такая лицензия может быть анулирована по решению органа выдавшего ее.
Вы же знаете правила, которые вы должны выполнять и при нарушении которых у вас лицензию заберут?
Значит, можете влиять на этот факт, не нарушая условия лицензии.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Спасибо.
Поймала.
Меня смущает что лицензию дали, но предприятие не осуществляет ее контроль. такая лицензия может быть анулирована по решению органа выдавшего ее.
Вы же знаете правила, которые вы должны выполнять и при нарушении которых у вас лицензию заберут?
Значит, можете влиять на этот факт, не нарушая условия лицензии.
думала над таким , но это как, например, с сид НДС.
Не можешь знать в какой момент кому- то что-то не понравится (или не дашь конфетку)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000295