Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Жорсткий диск

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Жорсткий диск
Добрий день,
підкажіть, будь ласка, купили жорсткий диск вартістю - 4000 грн., на який рахунок його поставити?
Я думаю, що він просто основним засобом бути не може, бо встановлюється він на комп'ютер.
Провести його як поліпшення?
І ще питання: в нас на балансі тільки монітор є, чи можна його приєднати до монітору?
Re: Жорсткий диск
Чому це.. він "не може бути" основними засобами?

- Може.
І, особливо, зовнішній жорсткий диск.

Складається таке враження, що ви не бачили своїми глазами той актив (HDD).
Re: Жорсткий диск
Quote
accountent
...
І ще питання: в нас на балансі тільки монітор є, чи можна його приєднати до монітору?

Спасибо.
Посмеялся на славу. spinning smiley sticking its tongue out


Re: Жорсткий диск
Дякую за відповідь!
winking smiley
Бачила. Та я не спеціаліст в ІТ питаннях, на жаль.)))
Re: Жорсткий диск
ИМХО.
Поищите в инете, как учитываются малоценные необоротных материальные активы (МНМА).
Если у вас по приказу стоимость меньше 6000 грн это МНМА. Плюс если вы " малыш" (оборот до 20 млн в год),то списываете на затраты сразу 100%.,т.к курсовых разниц у вас нет.
Я так учитываю РРО ценой 500 грн.

П.С. Я не смотрю на товар ( это не буха работа smiling smiley). Я смотрю на бумаги к товару , и по информации в документах учитываю.
Re: Жорсткий диск
Уточняю РРО 5000 грн. Советуют разбивать комп на комплектующие и учитывать их отдельно.
Re: Жорсткий диск
Quote
ivan1
Советуют разбивать комп на комплектующие и учитывать их отдельно.

да нету у них компа! они диск к монитору прицепят spinning smiley sticking its tongue out
Re: Жорсткий диск
Quote
Lin@
Quote
ivan1
Советуют разбивать комп на комплектующие и учитывать их отдельно.

да нету у них компа! они диск к монитору прицепят spinning smiley sticking its tongue out
thumbs upgrinning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027500000000003