Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заполнение налоговой накладной

Відправлено користувачем knv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, выписываем ПН ФОП плательщику НДС, в графе "отримувач" как указывать, ФОП Иванов или просто Иванов?

Спасибо.
указывайте то, что у него в свидетельстве или выписке, если хотите точности.


Никогда не помешает освежить в памяти ПКУ !smiling smiley


Стаття 201. Податкова накладна

201.1. На дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:

а) порядковий номер податкової накладної;

б) дата складання податкової накладної;

в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
Спасибо! Получается, если мне поставщик зарегистрировал входящую НН и указал себя как ФОП Иванов Иван Иванович, просить корректировку?
Quote
knv
Спасибо! Получается, если мне поставщик зарегистрировал входящую НН и указал себя как ФОП Иванов Иван Иванович, просить корректировку?
Я читала в литературе, что это - не криминал. И такая ПН не считается неправильной. Логика такая : в ПКУ чётко написано, что должны быть прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи. Но нет чёткого запрета, что не может быть указан статус (ФОП).
Вот тут про эту ситуацию можно почитать.
[www.buhoblik.org.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044100000000002