Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Увольнение 31.12

Відправлено користувачем arcess 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Увольнение 31.12
Добрый день. Увольняем работника в конце этого месяца. Могу ли я в приказе указать дату увольнения 31.12.16? Все расчеты будут проведены 30.12. Зарплата и компенсация выплачивается с выручки. Или же лучше указать дату увольнения 30.12?
Re: Увольнение 31.12
увольнять выходным днем запрета нет, если в этом вопрос
Re: Увольнение 31.12
Quote
Михаил
увольнять выходным днем запрета нет, если в этом вопрос

да.
И еще вопрос, при расчете дней дополнительного отпуска за компьютером от отработанного года отнимаем праздничные/выходные дни, дни отпуска и больничные?


Re: Увольнение 31.12
ухтыш ! я думала такого никто не делает....
Quote
arcess
Quote
Михаил
увольнять выходным днем запрета нет, если в этом вопрос

да.
И еще вопрос, при расчете дней дополнительного отпуска за компьютером от отработанного года отнимаем праздничные/выходные дни, дни отпуска и больничные?
да нет, как обычный отпуск считать...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Увольнение 31.12
Quote
Ляля - Оля
Quote
arcess
Quote
Михаил
увольнять выходным днем запрета нет, если в этом вопрос

да.
И еще вопрос, при расчете дней дополнительного отпуска за компьютером от отработанного года отнимаем праздничные/выходные дни, дни отпуска и больничные?
да нет, как обычный отпуск считать...

Я вот что нашла:
Обчислення стажу, що дає право на відпустку за роботу з комп’ютером Згідно з пунктами 6, 7 Порядку застосування Списку виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці , затвердженого наказом Мінпраці від 30.01.1998 № 16, додаткова відпустка за особливий характер праці (відпустка за роботу за комп’ютером) надається пропорційно фактично відпрацьованому часу. До часу, що дає право працівникові на таку відпустку, зараховуються дні, коли він фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менше половини тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій і посад. Тому періоди відпустки без збереження заробітної плати, тимчасової непрацездатності, соціальних відпусток (зокрема відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами), навчальних відпусток, творчих відпусток, перебування працівника на курсах підвищення кваліфікації, період увільнення працівника у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації, та робочі дні, в які працівник був зайнятий роботою на персональному комп’ютері менше половини тривалості робочого дня, не зараховують до стажу, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, зокрема відпустку за роботу за комп’ютером. Період щорічної основної відпустки входить до стажу, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, тож на тривалість зазначеної відпустки не вплине.
Re: Увольнение 31.12
Добрый день. Вопрос по дополнительным отпускам за работа за компом. Всех сотрудников в прошлом году отпускали в этот отпуск за прошлые периоды. У нас установлено по 2 дня в год отпуска. Но, двоих сотрудников по ошибке отправили в этот отпуск, т.к. не дочитали что не положен этот отпуск для тех, кто работает меньше половины рабочего времени. Они работают по 2 часа в день. Вот теперь понимаю, что не имели права предоставлять этот отпуск. Как теперь нам быть? Было начисление отпускных за несколько лет, т.е. по 8, 5 кал. дней. Может можно сделать приказ о том, что те отпуска ошибочные и считать их как основной ежегодный отпуск, а уже в этом году людей отправить на меньшее кол-во дней за минусом тех дней. Или какой-то еще документ? Или все-таки не запрещается по инициативе руководства отпускать в такой отпуск? Помогите пожалуйста.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000002