Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квитанция к налог.накладной с такой ошибкой:

Відправлено користувачем Lilya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відповідно до п 74.2 ст 74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступенів ризику )СМКОР) . Період 01.04.2017-01.07.2017 є перехідним періодом ,протягом якого процедура визначена п. 201 .16 ст 201 , здійснюється без фактичного зупинення реєстрації у ЄРПН. За результатами опрацювання виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД. (и указан код,которій мі в основном указіваем по нашей продукции,ФОП ,производство).

Мы на самом деле покупаем товара мало с таким же кодом ,в основном материалы для производства или комплектующие запчасти
даже не знаю как быть,сегодня хочу зарегистр. накладные за первую половину месяца,получится? или снова придет подобная квитанция?
у нас никак не могут соответствовать коды по приобрет. товарам и коды продукции,которую мы производим..это скорее всего для купи-продай все придуманно
ну и пусть приходят, до 01.07.17 их можно в игнор.....а вот с 01.07.17 дружно понесем в наложку оправдательные документы.....
мне такая же фигня пришла на услуги, с текстом про товар....даже не потрудились разобраться в том, что там другой классификатор....


в проекті Постанови про порядок блокування є Додаток 1 - Таблиця даних платника податку
[sfs.gov.ua]
Цю таблицю вам треба буде одно заповнити і надати в ДПІ
можливо вони в електронний кабінет завантажать цю форму
але вже можна її складати для себе а може й подати якось можна
а это еще проект или уже приняли ?
вроде проект еще
я слышала что критерии еще будут менять
но таблица эта для производителей из проекта в проект переходит без изменений
неееее...читать проекты - дурное дело......
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030699999999995