Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

загранкомандировка

Відправлено користувачем Капризуля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сотрудник ездил в Казахстан
привез счет из гостиницы
на русском
и чек об оплате в терминале

на нем сумма за гостиницу совпадает, но почему то написано "общепит"

вопрос
1. переводить документы надо на гос.язык?
2. могу возместить расходы с такой странной формулировкой? или счета достаточно?
Re: загранкомандировка
директор летал переговоры в вену, в паспорте есть отметки: улетел 11.10 прилетел 15.10, нужны еще какие-либо документы или я могу выплатить суточные?
Re: загранкомандировка
билеты мы не оплачивали, отметок таможни украины нет


Re: загранкомандировка
Без отметок украинский погранцов в паспорте вы не можете выплачивать суточные без последствий в виде НДФЛ и ВС. Это прямая норма НКУ. п. 170.9.1.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: загранкомандировка
а где там написано про отметку укр таможни?
Re: загранкомандировка
Там написаноsmiling smiley :
Сума добових визначається в разі відрядження:

у межах України та країн, в'їзд громадян України на територію яких не потребує наявності візи (дозволу на в'їзд), - згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами;

до країн, в'їзд громадян України на територію яких здійснюється за наявності візи (дозволу на в'їзд), - згідно з наказом про відрядження та відмітками уповноваженої службової особи Державної прикордонної служби України в закордонному паспорті або документі, що його замінює.

За відсутності зазначених відповідних підтвердних документів, наказу або відміток уповноваженої службової особи Державної прикордонної служби України в паспорті або документі, що його замінює, сума добових включається до оподатковуваного доходу платника податку.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: загранкомандировка
нашла, За відсутності зазначених відповідних підтвердних документів, наказу або відміток уповноваженої службової особи Державної прикордонної служби України в паспорті або документі, що його замінює, сума добових включається до оподатковуваного доходу платника податку.
т.е. если я выплачу ему суточные то должна начислить НДФЛ и ВЗ, или не платить суточные вообще, но приказ есть, я могу не платить их?
подскажите пож. директор летит в командировку на выставку, у нас нет р/с в валюте, я так понимаю что его нужно обязательно открывать т.к. нужно выдать суточные в валюте?
спасибо, забыла, а что б забронировать гостиницу нужно проплачивать с валютного счета?
Re: загранкомандировка
Quote
alisona
спасибо, забыла, а что б забронировать гостиницу нужно проплачивать с валютного счета?
Да, валюту за границу вы можете отправить только с валютного счета

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
уточнила в банке, что б с р/с оплатить за гостиницу, это нужно договор с гостиницей и т.д., получается тогда проще что б он оплатил наличными и затем привез чек, а мы по авансовому ему все возместим?
Re: загранкомандировка
Quote
alisona
уточнила в банке, что б с р/с оплатить за гостиницу, это нужно договор с гостиницей и т.д., получается тогда проще что б он оплатил наличными и затем привез чек, а мы по авансовому ему все возместим?

да, все так

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003