Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

Відправлено користувачем luysia82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Придбали б/у вантажний автомобіль на фірму. До цього авто не перебувало на обліку, було завезене на територію України нещодавно нашим продавцем. Керівник без проблем поїхав і поставив на його облік. Про Збір за першу реєстрацію транспортного засобу в МРЕО ніхто нічого йому не говорив.
Підкажіть, чи потрібно зараз його сплачувати, які терміни і які рахунки та призначення платежу?

В інтернеті читаю, що потрібно сплачувати, при цьому в вартість додавати акцизний збір і пдв сплачені при розмитнені (але в мене немає таких даних, ми не розмитнювали це авто)

Зарані дякую за відповідь.
немає, зараз транспортний податок тільки є
Дякую,

мені теж так здавалося, але вирішила перевірити в інтернеті і ось видало цю статтю:

[24tv.ua]

це мене вибило з колії чесно кажучи.


Це збір в Пенсійний Фонд за першу реєстрацію авто

Стаття 1. Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є:
7) підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону;

Об"єкт - 6) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, - вартість легкового автомобіля;

Ставка
8) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, залежно від вартості об'єкта, визначеного пунктом 6 статті 2 цього Закону:

3 відсотки - якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

4 відсотки - якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

5 відсотків - якщо об'єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

[zakon5.rada.gov.ua]

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 02/06/2017 12:39 користувачем Монна Нонна.
Так, я саме про цей збір і запитувала, не знала, що був ще якийсь "збір за першу реєстрацію" і потрібно було уточнювати який саме збір.

Правильно я розумію, оскільки в мене вантажний автомобіль я сплю спокійно і нічого нікому не плачу?
Звісно, цей пенсійний збір сплачується при реєстрації.
Тому що у вас вантажівка, мільцанери вам нічого і не сказали.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030700000000006