Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення помилок в Дод. 5 з ЄСВ

Відправлено користувачем TarasBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
Сталась ситуація, коли попередній бухгалтер помилково нарахувала зобовязання з ЄСВ (фоп за себе на ЄП 3 гр), за місяці, коли він ще не був зареєстрований. (зареєструвався з липня 2015 р, а нарахування поставили з січня 2015 р).
Вот мені приходиться виправити це Дод. 6 табл. 3.
Питання:
1. Чи можна подавати даний звіт без акту перевірки? (підприємець дуже не хоче перевірки)
2. Який код ставити в графі "код застрахованої особи" ?
1. Если Вы подадите Дод. 6, Вы постфактум ОБЯЗАТЕЛЬНО получите податкове повідомлення-розрахунок. Пару лет назад податковая меня консультировала так: по закону мы обязаны вам выслать податкове повідомлення-розрахунок....вот мы и выслали...
При похожих обстоятельствах никакой проверки моему ФОПу не делали. Просто прислали - и всё. Как сейчас - не знаю. Но, получив податкове повідомлення-розрахунок, Вам нужно будет позвонить исполнителю и уточнить, каковы Ваши дальнейшие действия.
2. Вероятно, не "код застрахованої особи", а "категория застрахованої особи" !
Я думаю, что 40.
Моё мнение.
Ви праві, "категорія застрахованої особи". Доречі я також думав, що 40, але в податкові ще уточню(на всякий випадок).
Дякую, за допомогу)


И будьте внимательны!!!
Додаток 6 подаётся не за определённый период (в Вашем случае - 2016 год), а в шапке написано
"Рік, у якому подається звіт"", тобто Вам там нужно ставить 2017.
в Вашем случае - 2015 год.
Сорри!
Дякую, Ви дуже допомогли)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002899999999999