Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтери м. Києва, відгукніться!

Відправлено користувачем smal 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше підприємство зареєстроване у м. Києві, Солом'янський р-н, хоча фізично знаходимось у Львові.
У мене зараз дві досить термінові проблеми:
1. На сайті ДФСУ з'явились нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ (без вказання назви банку та його МФО). Я хотіла уточнити, з якої дати діють ці рахунки. В приймальній ДФС Солом'янського р-ну дали номер тел. (044)2447900. Другий день не можу додзвонитись.
2. При реєстрації ПН у ЄРПН прийшло повідомлення:

Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: ***.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.12.12

Також хотіла поспілкуватись із працівниками відділу адміністрування ПДВ, що мені робити із цим "щастям". За тел. (044)2459197 також другий день не можу додзвонитись.

Будь ласка, підкажіть, як "достукатись" до шановних працівників ДФС ДФС Солом'янського р-ну!!!
Я веду ФОПа з Солом'янки - перевіряла по ФОПу - нічого не змінилось.
Ні за самого ФОПа, ні по найманим...
Просто сторінка з тими рахунками кудись поділась, тепер оновили... імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, Шустрик!

А як щодо блокування реєстрації ПН? Багато є таких, кому приходить таке "щастя", і як ви з цим боретесь?


Ну в мене там ПДВ немає eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так перевірте рахунок в Кабінеті платників податків.
Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: ***.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.12.12

Я такое письмо "счастье" тоже получала, поднимала тему, но народ еще не проснулся, или не обращает на это внимание.
Это не от района зависит.
Это вашу НН не регит? Я получила от поставщиков, у них импорт, думаю там как то остатки сверяют.
Но с их бухгалтером еще не общалась, она была в отпуске(или так говорили...)
Я тоже хотела понять до июля, что с этим делать.
А то в отпуске начнется веселуха...eye popping smiley
В любом случае дозваниваться нужно в налоговую, либо , в крайнем случае ехать. Может из знакомых, кого-то попросить, кто в Киеве находится, что-бы подъехал, узнал к кому конкретно нужно обратится по данному вопросу.
Спробуйте,

044 454-16-13

0 800 501 007
У меня такая же история с налоговыми. Звонила только что своему инспектору, тот сказал, что это пока в тестовом режиме до 1 июля, можно не обращать внимания. Но у меня такая ситуация 19 мая оплатили нам за препарат, мы за него оплатили 22 мая поставщику и соответственно у меня разрыв идет. Потому как мне нужно зарегистрировать налоговую по первому событию ( у меня - это оплата 19.05), а поставщик дает позже налоговую.
canban [ Відповісти приватно ]
Re: Бухгалтери м. Києва, відгукніться! нове 30 травень, 2017 12:37
В любом случае дозваниваться нужно в налоговую, либо , в крайнем случае ехать. Может из знакомых, кого-то попросить, кто в Киеве находится, что-бы подъехал, узнал к кому конкретно нужно обратится по данному вопросу.

Ехать бесполезно.
У меня проблемы были с договором налоговой.
Не могла сдать деку по НДС.
Поехала и что? У нас сейчас СЕРВИС в налоговойю
В налоговую НЕ пускают.
Стоит охранник и говорить звоните, пусть за вами выйдут.
Кстати, Соломенская налоговая.
А кто выйдет если я 3 дня до этого звонила, никто трубку не брал.
Так что ехать не вариант.
Вчера читала, что будут создавать в налоговой комиссии, в которые нужно будет подавать все документы подтверждающие проведение оперции. Не знаю есть уже эта комиссия или нет. Вот тогда можно ехать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332