Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СРОЧНО !!! дата реєстації ПН

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка, роблю деку за травень 2017 р та заплуталася,
Створюю реєстр на основі отриманих накладних: дата виписки-дата реєстрації:
18.05-09.06;
16.05-07.06;
25.05-14.06;
10.05-30.05;
08.05-26.05;
05.05-23.05;
05.05-29.05
ці податкові за травень 2017 не можуть бути вказані в деці за травень? Їх тільки в чкрвень?
Дякую всім!
чому ви так думаєте?
от і я сама запуталася! Якщо постачальник у себе її виписав 18.05.17, а зареєстрував 09.06- це хіба правильно? А як же 15 днів? чи я щось путаю?


Quote
v_kov1982
от і я сама запуталася! Якщо постачальник у себе її виписав 18.05.17, а зареєстрував 09.06- це хіба правильно? А як же 15 днів? чи я щось путаю?
які 15 днів?
а пошукайте діючі норми
с момента выписки налоговой накладной поставщик в течении 15 дней должен выдать документ, для того чтобы можно было ее включить в деку текущего месяца!
Quote
v_kov1982
с момента выписки налоговой накладной поставщик в течении 15 дней должен выдать документ, для того чтобы можно было ее включить в деку текущего месяца!
ні, шукайте новіші
Виписані з 1 по 15 число - потрібно зареєструвати до кінця місяця, виписані з 16 по кінець місяця - до 15 числа наступного місяця.
Quote
Marinam85
Виписані з 1 по 15 число - потрібно зареєструвати до кінця місяця, виписані з 16 по кінець місяця - до 15 числа наступного місяця.
от навіщо підказувати в такому простому питанніconfused smiley
Вже півроку діють нові правила !
• переглянуто граничні строки реєстрації ПН/РК - для складених в першій половині календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для складених з 16 числа місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;
Когда вижу в заголовке "СРОЧНО !!!" или типа того, стараюсь вообще не заглядывать в тему час-два...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041900000000006