Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевод директора на совместительство

Відправлено користувачем minenko2205yandexua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Подскажите, директор нашего предприятия увольняется и хочет продолжать у нас работать по совместительству. По инструкциям, я могу перевести его с основного на совместительство, сделав соответствующий приказ. Может кто сталкивался с такой ситуацией? Спасибо


При переводе в совместительство как раз непонятно как выдать трудовую без записи по увольнению. В инструкции такого нет. Считается что проще уволить. Но если сильно надо, то можно выкрутить, наплевав на инструкцию. Просто она устарела, вот и все
Уволить и принять на сл. день. проще. Но как тогда быть с регистратором и налоговой? Тогда изменится дата приема директора, надо вносить изменения? Вот это момент смущает
Звільняєте директора з основного і з наступного дня приймаєте на роботу за сумісництвом. Робите протокол загальних зборів в якому описано з якого працює по сумісництву і т.д. До чого тут регістратор і податкова. Подаєте в податковуповідомлення про прийом на роботу без трудової і все. Якщо він в вас буде директором по сумісництву, то реєстратору нічого подавати не потрібно. От якщо в вас буде інший директор, то тоді ви вносите зміни в реєстраторі
Как это причем регистратор и налоговая? С увольнением прекращают свое действие все ключи
Якщо директор той самий, тільки тепер по сумісництву, який сенс змінювати ключі. Все ж залишається так само
Доброго дня.

У мене таке питання. Якщо директор переходить з основного по сумісництву, і я його переводжу тільки наказом, і роблю запис в трудовій "Переведений за сумісництвом зг ст 32".(повідомлення про прийняття не подавала, так як прочитала, що в такому випадку не потрібно). Підкажіть, може хтось стикався з таким, чи маю я показати в табл 5 звіту ЄСВ з кодом 1- припинив, з кодом 2 - розпочав роботу?Дякую.
Quote
nazarec303
Доброго дня.

У мене таке питання. Якщо директор переходить з основного по сумісництву, і я його переводжу тільки наказом, і роблю запис в трудовій "Переведений за сумісництвом зг ст 32".(повідомлення про прийняття не подавала, так як прочитала, що в такому випадку не потрібно). Підкажіть, може хтось стикався з таким, чи маю я показати в табл 5 звіту ЄСВ з кодом 1- припинив, з кодом 2 - розпочав роботу?Дякую.
Так, в дод. 4 треба табл. 5 заповнити.
Дякую..я просто сумнівалась, тому що ніде ніяких рухів не робила, виплати не здійснювала, просто внутрішньо перевела і все....а у звітах мені радили просто почати показувати з кодом 2....в табл 5 не показувати
Quote
nazarec303
Доброго дня.

У мене таке питання. Якщо директор переходить з основного по сумісництву, і я його переводжу тільки наказом, і роблю запис в трудовій "Переведений за сумісництвом зг ст 32".(повідомлення про прийняття не подавала, так як прочитала, що в такому випадку не потрібно). Підкажіть, може хтось стикався з таким, чи маю я показати в табл 5 звіту ЄСВ з кодом 1- припинив, з кодом 2 - розпочав роботу?Дякую.
Не можу зрозуміти до чого тут таблиця 5 якщо ви трудових відносин не припиняли і не розпочинали - а переведення - це не звільнення.

І таки так -це спірне і невирішене питання - у реєстрі є дата з якої директор розпочинає свої повноваження, і по логіці, звільняючи його ви ці повноваження припиняєте, отже треба іти до реєстратора і це подавати, приймаєте - знову до реєстратра( плюс повідомлення в ДПІ і т.д.) .

Звичайного працівникам я так переводила з сумісництва на основне. А от з посадовими особами заморочки, так.
Quote
Moraine
Quote
nazarec303
Доброго дня.

У мене таке питання. Якщо директор переходить з основного по сумісництву, і я його переводжу тільки наказом, і роблю запис в трудовій "Переведений за сумісництвом зг ст 32".(повідомлення про прийняття не подавала, так як прочитала, що в такому випадку не потрібно). Підкажіть, може хтось стикався з таким, чи маю я показати в табл 5 звіту ЄСВ з кодом 1- припинив, з кодом 2 - розпочав роботу?Дякую.
Не можу зрозуміти до чого тут таблиця 5 якщо ви трудових відносин не припиняли і не розпочинали - а переведення - це не звільнення.

І таки так -це спірне і невирішене питання - у реєстрі є дата з якої директор розпочинає свої повноваження, і по логіці, звільняючи його ви ці повноваження припиняєте, отже треба іти до реєстратора і це подавати, приймаєте - знову до реєстратра( плюс повідомлення в ДПІ і т.д.) .

Звичайного працівникам я так переводила з сумісництва на основне. А от з посадовими особами заморочки, так.

Та, ніхто і не каже що його звільнено, просто у табл.5 у графі 13 вибирається "Інше", знімається у довіднику галочка "наявність трудової книжки" і програма буде вибирати у табл. 6 графа 22 "НІ", яке тут спірне питання? confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035199999999991