Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как дотянуть правильно до мин.зарплаты?

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Сотрудник (сейчас зарплата 3200,00 грн. и в предыдущих 12 месяцах на уровне минимальной) идет в отпуск в феврале месяце на 24 календарных дней, сумма отпускных составляет 2588,76грн, за отработанные 3 рабочих дня - 480,00 грн. Всего за февраль 2017 грн 3068,76 грн. Т.е меньше 3200,00 грн. Можно ли просто доначислить ему эти 131,24 грн, что бы в месяце была минималка и этот месяц попал сотруднику для расчета пенсии.?
Мне в налоговой давали совет: всегда лучше дотягивать до минималки, да доначислить или премию


якщо оклад працівника 3200 і вище - можете забути про те /Как дотянуть правильно до мин.зарплаты/. Навіть якщо він відпрацює 1 день і отримає 160 грн, то це означає, що все "ок", тому що 3200 : 20 х 1 = 160
Quote
Дімцьом
якщо оклад працівника 3200 і вище - можете забути про те /Как дотянуть правильно до мин.зарплаты/. Навіть якщо він відпрацює 1 день і отримає 160 грн, то це означає, що все "ок", тому що 3200 : 20 х 1 = 160

+ именно , доплата должна быть за отработанные дни . Но если боитесь , то выдайте премией
Так доплачивать ЕСВ не нужно?
додайте зарплату і відпускні і порівняйте з мінімалкою. Якщо менше - доплачуйте ЄСВ
Как и в прошлом году.....Спасибо!
Quote
nika90477
Сотрудник (сейчас зарплата 3200,00 грн. и в предыдущих 12 месяцах на уровне минимальной) идет в отпуск в феврале месяце на 24 календарных дней, сумма отпускных составляет 2588,76грн, за отработанные 3 рабочих дня - 480,00 грн. Всего за февраль 2017 грн 3068,76 грн. Т.е меньше 3200,00 грн. Можно ли просто доначислить ему эти 131,24 грн, что бы в месяце была минималка и этот месяц попал сотруднику для расчета пенсии.?

А отпускные Вы индексируете? По сумме отпускных (если з/та на уровне минимальной) вижу что да. Фактически получается что отпускные начислены с суммы последнего повышения оклада 3200? Сеггодня тоже нужно платить отпускные, и не знаю как правильно. Раньше отпускные не индексировала.
я бы доначисление до МЗ не проводила премиями. Сделала бы вид начисления "доплата до МЗ" и, вероятно, проводила бы на 94

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А кто всегда индексирует отпускные? Мы никогда не делали, а сейчас, когда подняли оклады до 3200,нужно индексировать отпускные, которые уже начисляем в январе?насколько чревато не индексировать?
Quote
lesya 73
А кто всегда индексирует отпускные? Мы никогда не делали, а сейчас, когда подняли оклады до 3200,нужно индексировать отпускные, которые уже начисляем в январе?насколько чревато не индексировать?

я начала с прошлого года.
Единственный момент, у меня до сих пор остался открытым вопрос о том, как начислять в месяце повышения оклада, если это не переходящие отпускные. Нигде четко не прописана эта ситуация.
Если в расчетном периоде было повышение, то как-то понятно, а если действительно только с января повысили и отпуск-то ничего не индексируем?
Насчет корректировки отпускных.
Это еще действует? :
10. У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві, в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення. На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових можливостей. ( Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 348 ( 348-95-п ) від 16.05.95, N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

Виходячи з відкоригованої таким чином заробітної плати у розрахунковому періоді, за встановленим у пунктах 6, 7 і 8 розділу IV порядком визначається середньоденний (годинний) заробіток. У випадках, коли підвищення тарифних ставок і окладів відбулось у періоді, протягом якого за працівником зберігався середній заробіток, за цим заробітком здійснюються нарахування тільки в частині, що стосується днів збереження середньої заробітної плати з дня підвищення тарифних ставок (окладів). ( Абзац другий пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

У разі зміни тарифної ставки (посадового окладу) працівникові у зв'язку з присвоєнням вищого розряду, переведенням на іншу вищеоплачувану роботу (посаду) тощо таке коригування середньої заробітної плати не провадиться.

Працівникам бюджетних установ і організацій, яким відповідно до законів України щомісячно перераховуються посадові оклади (ставки) до рівня не нижчого середньої (подвійної) заробітної плати в промисловості (народному господарстві), розрахунки виплат у всіх випадках збереження середньої заробітної плати, можуть провадитися, якщо не передбачено у колективному договорі, виходячі з посадового окладу (ставки) того місяця, в якому відбулася подія, пов'язана з відповідними виплатами, з урахуванням постійних доплат і надбавок. ( Пункт 10 доповнено абзацом четвертим згідно з Постановою КМ N 348 ( 348-95-п ) від 16.05.95, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )
На госпрозрахункових підприємствах і в організаціях коригування заробітної плати та інших виплат провадиться з урахуванням їх фінансових можливостей. ( Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 348 ( 348-95-п ) від 16.05.95, N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

Какая ценная вещь.
Спасибо, a2008
Короче-так ничего и неясно!!!!!!!!!Кто ее должен индексировать? Если простое предприятие ТОВ со штатом 15 человек,можно не замарачиваться?
Quote
lesya 73
Короче-так ничего и неясно!!!!!!!!!Кто ее должен индексировать? Если простое предприятие ТОВ со штатом 15 человек,можно не замарачиваться?

Все должны, если фин.возможности не позволяют-уменьшайте коэф., но совсем не применять нельзя. И в Дт-Кт и на семинарах говорили, что все обязаны.
Кто подскажет как правильно посчитать и проиндексировать отпускные, если окладс 01.05.16-1450,00 с 01.12.16-1600, с 01.01.17-3200,00. Период 12 мес для расчета.В отпуск идет с 10.01.17 по 02.02.17
а разве обязательно индексировать отпускные?
Оказывается что нужно при повышении окладов в расчетном периоде. Тоже никогда не индексировала, думала, что только бюджетники это делают, а оказывается, что всем нужно. Теперь ломаю голову.У кого есть какие-то мысли?
Quote
lesya 73
Оказывается что нужно при повышении окладов в расчетном периоде. Тоже никогда не индексировала, думала, что только бюджетники это делают, а оказывается, что всем нужно. Теперь ломаю голову.У кого есть какие-то мысли?

Напишите мне в лс, сброшу табличку
Получается, что сотруднику одному установили оклад 3200, а второй идет в январе в отпуск на целый месяц и его отпускные (исходя с расчетного периода 2016 года, где оклады были на уровне минималки) будут на уровне 1300,00 грн. И как? До 3200 не имеем право дотягивать. Получается в отчете по ЭСВ доплату до 3200 ставим с кодом 13? А ЭСВ платим в начисленых отпускных? Я так понимаю?Т.е заполнение отчета по ЭСВ остается такая-же как и раньше?
Quote
arcess
Quote
lesya 73
Оказывается что нужно при повышении окладов в расчетном периоде. Тоже никогда не индексировала, думала, что только бюджетники это делают, а оказывается, что всем нужно. Теперь ломаю голову.У кого есть какие-то мысли?

Напишите мне в лс, сброшу табличку

lesenka73@mail.eu
Quote
arcess
Quote
lesya 73
Оказывается что нужно при повышении окладов в расчетном периоде. Тоже никогда не индексировала, думала, что только бюджетники это делают, а оказывается, что всем нужно. Теперь ломаю голову.У кого есть какие-то мысли?

Напишите мне в лс, сброшу табличку[/quo
правильно lesenka73@mail.ru
В разі підвищення тарифних ставок (посадових окладів) протягом розрахункового періоду згідно п. 10 Порядку № 100 підприємства, установи, організації всіх форм власності (крім фізичних осіб -підприємців) зобов'язані використовувати коефіцієнт підвищення заробітної плати для розрахунку середньої заробітної плати (на госпрозрахункових підприємствах коефіцієнт може бути знижений, але не може не застосовуватися - Лист Мінпраці від 24.10.2008 р. № 696/13/84-08) значит, ФОПы не должны?
А вам не кажется, что письмо про обязательность повышения не противоречит тексту постановы? "з урахуванням їх фінансових можливостей", финансовые возможности отсутствуют и коэффициент установлен в размере 1,00. И в чем это, интересно, будет дословно противоречить постанове?
Конечно противоречит, это только их частное мнение
Quote
Ляля - Оля
я бы доначисление до МЗ не проводила премиями. Сделала бы вид начисления "доплата до МЗ" и, вероятно, проводила бы на 94

хочу сделать так же, как вы написали.
Правильно ли я понимаю что нужно создать Начисления организаций - "доначисление до мзп", и способ расчета выбрать фиксированной суммой? А потом через ввод сведений о плановых начислениях на каждого сотрудника выставить сумму - разницу между мзп его окладом?
і мене цікавить це питання: чи стосується це ФОПів?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000414