Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зміна прізвища працівника

Відправлено користувачем booker2 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Скажіть,будь ласка,у нас на під-ві працівниця змінила прізвище.Стосовно наказу про зміну прізвища,заяви,змін в трудовій, я в курсі,але які ще мають бути дії,чи бухгалтер,має якісь відомості подавати в контролюючі органи?
ничего больше, в отчёте будет просто новая фамилия за тот месяц, в котором она подаст заявление и паспорт с кодом


Дуже дякую.Бо вона мені прислала такого змісту повідомлення
Про зміну прізвища також потрібно повідомити Державну фіскальну службу України для внесення змін до даних у реєстрі платників податків (замінити картку платника податків). Ідентифікаційний номер платника податків залишиться той самий, зміниться лише прізвище. Нову довідку вам видадуть за два тижні. Адміністративний штраф за ненадання інформації про заміну довідки про надання ідентифікаційного коду - 85 гривень.
я так розумію,це вона має ці питання вирішувати?
Quote
booker2
Дуже дякую.Бо вона мені прислала такого змісту повідомлення
Про зміну прізвища також потрібно повідомити Державну фіскальну службу України для внесення змін до даних у реєстрі платників податків (замінити картку платника податків). Ідентифікаційний номер платника податків залишиться той самий, зміниться лише прізвище. Нову довідку вам видадуть за два тижні. Адміністративний штраф за ненадання інформації про заміну довідки про надання ідентифікаційного коду - 85 гривень.
я так розумію,це вона має ці питання вирішувати?

Звісно, вона

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
а сотрудница - гл бух или дир ?
если нет, вам ничего подавать не нужно
ні співробітниця.А якщо главбух змінює,тоді потрібно ключі змінювати ,сертифікати і ще щось потрібно?
Quote
booker2
ні співробітниця.А якщо главбух змінює,тоді потрібно ключі змінювати ,сертифікати і ще щось потрібно?
и заявление в налоговую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048700000000002