Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Учредитель вносит фин помощь на р/с, какое сейчас ограничение в день?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
никаких


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


Тут дело в том, каким образом учредитель внесет эти деньги в банк.
Если он вносит лично от себя, ограничений нет. Но в этом случае банк берет немалую комиссию, поэтому часто учредители, сами не понимая нюансов, вносят деньги от имени предприятия без комиссии. Не знаю, может банковские работники им так советуют. Вот здесь и возникает ограничение в 50 тыс., т.к. их нужно через кассу проводить. В квитанции обычно в этом случае плательщик ООО Ромашка через Иванова И.И.
Хочу быть учредителем, не разбирающимся в комиссиях банка smiling smiley
Невыразимая легкость бытия (с)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Да, они такие. Говорит, я внес от себя лично, а на квитанцию посмотришь - а там ООО...
Quote
Монна Нонна
Хочу быть учредителем, не разбирающимся в комиссиях банка smiling smiley
Невыразимая легкость бытия (с)
и чтоб ограничивали только ограничения)
Quote
Blick
Тут дело в том, каким образом учредитель внесет эти деньги в банк.
Если он вносит лично от себя, ограничений нет. Но в этом случае банк берет немалую комиссию, поэтому часто учредители, сами не понимая нюансов, вносят деньги от имени предприятия без комиссии. Не знаю, может банковские работники им так советуют. Вот здесь и возникает ограничение в 50 тыс., т.к. их нужно через кассу проводить. В квитанции обычно в этом случае плательщик ООО Ромашка через Иванова И.И.


Порадьте в такій ситуаціїї - склалось все так як описано: засновник (він же і директор) вніс гроші на рахунок в банку вчора, у виписці банку в призначенні пише фінансова допомога на зворотній основіі. Сьогодні мені передали копію квитанції а там вкзано ТОВ Сонечко ч/з Петренко П.П. Як тепер вийти з цієї ситуації?
Взяти ще двох статистів, укласти з ними договори про фіндопомогу, прийняти гроші в касу 50 + 50 + 30 від трьох фізосіб
Потім внести в банк 130 тис
Але тепер підприємство буде винне гроші "статистам", тому це мають бути довірені люди.
І більше так не робити. Заборонити всім дуже грамотним засновникам щось робити з готівкою без дозволу бухгалтера.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Монна Нонна дуже дякую за допомогу
а те що в квитанції є лише одна фамілія ?
Quote
Karmen
Монна Нонна дуже дякую за допомогу
а те що в квитанції є лише одна фамілія ?

Засновник трохи попрацював касиром - переніс гроші з каси до банку.
Буває...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Доброго дня, підкажіть, якщо директор вніс ПФД і в квитанції це зазначено, але через свого водія, який офіційно не оформлений на підприємстві, треба додавати доручення до договору?
Quote
Монна Нонна
Quote
Karmen
Монна Нонна дуже дякую за допомогу
а те що в квитанції є лише одна фамілія ?

Засновник трохи попрацював касиром - переніс гроші з каси до банку.
Буває...

ДЯКУЮ !!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038800000000005