Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заблокована помилково

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Постачальник виписав нам одну зайву ПН в червні помилково, вона заблокована, зараз просить зареєструвати РК до цієї податкової накладної, оскільки не показав її в червні і потрібно йому робити уточнюючу декларацію.

Я не зможе зареєструвати РК до заблокованої податкової накладної?

Який взагалі вихід, як зменшити постачальнику свої податкові зобов'язання на суму помилково зареєстрованої ПН?
так помилкова ПН не зареєстрована, що там зменшувати зібрались?
у меня тоже были задвоенные НН в 07 мес. я подавала повидомлення и объясняла что они лишние. вот жду ответ


Quote
natha_lia
Постачальник виписав нам одну зайву ПН в червні помилково, вона заблокована, зараз просить зареєструвати РК до цієї податкової накладної, оскільки не показав її в червні і потрібно йому робити уточнюючу декларацію.

Я не зможе зареєструвати РК до заблокованої податкової накладної?

Який взагалі вихід, як зменшити постачальнику свої податкові зобов'язання на суму помилково зареєстрованої ПН?
Ошибочно зарегистрированные в декларации не отражаются., РК вам нужно будет зарегистрировать что бы не попасть на штраф за не своевременную регистрацию (мнение налоговой), но после того как Постачальнику зарегистрируют его НН. Поэтому у Вас не должно быть ни каких действий.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028800000000001