Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перехід ТзОВ зі спрощеної на загальну систему

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!! Ми ТзОВ на спрощеній систем,і платники ПДВ. Із 4 кварталу переходимо на загальну систему (не вписуємось в дохід 5 млн.). Виникає питання. В мене на 30.09 буде залишок дебіторської заборгованості (продаж товарів), наприклад 60000,00 з ПДВ. Мені цю суму, тобто 60000 ,00 без ПДВ потрібно включити в декларацію по прибутку, яку я буду здавати за 4 квартал? А собівартість по тих товарах враховується чи ні?
Може хтось має статті на цю тему, киньте, будь ласка. Наперед дякую !!!
Будь ласка, хто в курсі , відгукніться!!!


Я когда-то переходила, но это было еще при царе горохе tongue sticking out smiley не включала сразу всю дебиторку, а по ере погашения задолженности (как приходила оплата) из таких логических побуждений: где гарантия что она вся закроется в том периоде, когда вы на общей? а если она так и станется не погашенной, к примеру, через 2 года, а вы тогда вернетесь на ЕН?
и себестоимость товаров я тогда не отражала в затратах, но это было еще в те времена, когда мы с декми сдавали остатки товаров на начало и конец периода.
поищите лучше консультацию в ЗИР
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998