Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто недавно менял бесплатные ключи?

Відправлено користувачем Irina_2208 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Подскажите, какие документы для продления бесплатных ключей для СПД сейчас нужны? И если я буду как представитель - мне кроме паспорта и доверенности что-то нужно?
я делала новые, нужна рег заява- у них на сайте есть. копия паспорта и кода ЧП ( с надписью с оригиналом верно) . доверка на вас , паспорт свой + на флешке запити электронные
Спасибо за ответ. Жаль никто не продлевал старые ключи...там наверное чуть проще процедура, а я за 2 года забыла всё...


доверка только нотариальная(
Ничего не проще. Это не продление ключей, ключи не продлеваются в принципе. Это получение новых ключей, хоть и на тех же лиц, пакет документов тот же.
ок, всем спасибо. доверка у меня и так нотариальная))
Quote
Irina_2208
ок, всем спасибо. доверка у меня и так нотариальная))

Так думаю і копія потрібна нотаріально завірена(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Irina_2208
ок, всем спасибо. доверка у меня и так нотариальная))

Так думаю і копія потрібна нотаріально завірена(((
Там на сайте есть подробное разъяснение, какие должны быть документы.
Вот как по мне, то главная проблема в том, что нотариальная доверенность должна содержать текст про полномочия делать ЕЦП. И ещё конверты нужны...confused smiley


У разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДФС, він може бути представлений довіреною особою.
У цьому випадку заявник надає оригінал та копію нотаріально посвідченої довіреності з відповідними повноваженнями (подання до ВПР реєстраційних документів заявника, вчинення необхідних реєстраційних дій, генерація особистих ключів заявника тощо), а також копію паспорта повіреного (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінку з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчену підписом власника.
Якщо реєстраційні документи заявника (реєстраційна картка тощо) підписані безпосередньо представником, в нотаріально посвідченій довіреності повинно бути додатково обумовлено наділення представника повноваженнями укладати від імені заявника договір про надання послуг ЕЦП.
Під час процедури ідентифікації повірена особа повинна пред’явити оригінал паспорта громадянина України, а за його відсутності паспорта громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову, посвідки на тимчасове/постійне проживання, посвідчення біженця або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі.

Окрім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації підписувачів довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.
Ненадання достатньої кількості конвертів для носіїв ключової інформації підписувачів є підставою для прийняття рішення про відмову в наданні послуг електронного цифрового підпису.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи – підприємця та його печаткою (у разі її наявності).

Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.
Я такий тєкст і для Медківських ключів вставляла, бо памнятаєцця
вони мені два роки назад руки викручували заставляли окремо
їхньої форми доручення ще робить, так я рішила зразу в нотаріальну
включить, шоб не приставли більше...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Я такий тєкст і для Медківських ключів вставляла, бо памнятаєцця
вони мені два роки назад руки викручували заставляли окремо
їхньої форми доручення ще робить, так я рішила зразу в нотаріальну
включить, шоб не приставли більше...drinking smiley
Это Вы хорошо продумали !thumbs up
Мне как раз через недельку-другую надо ключи "освежить" у ФОПов. Нотариальная доверенность закончилась, и я так понимаю, пойдут мои ФОПики сами......самостийно делать себе ключики.smiling smiley Или меня, как няньку, с собой потянут...smiling smiley
А вот интересно, Вы оформлены у ФОПов ? Просто думаю не станут ли налоговики это отслеживать , а потом штрафы лепить ?
если ключи заканчиваются 12.08 я должна получать новые 13.08 или могу получить 01.08 но новый договор нужно подписать и отправить 13.08?
Quote
Свет-Лана
А вот интересно, Вы оформлены у ФОПов ? Просто думаю не станут ли налоговики это отслеживать , а потом штрафы лепить ?
Не оформлена. Веду своих ФОПов с 2002 года, но никогда ни у кого из них не была оформлена.
Даже больше скажу : приходила проверка, ФОП меня представил типа так Будь ласка, це Маріванівна, вона допомагає мені вести облік, і я хочу, щоби вона була присутня при перевірці. И никто из проверяющих даже не пикнул.
Ну, а придраться при желании можно же ж к чему угодно....
Quote
Свет-Лана
А вот интересно, Вы оформлены у ФОПов ? Просто думаю не станут ли налоговики это отслеживать , а потом штрафы лепить ?
А зачем? ФОП может поручить кому угодно распоряжаться своей деятельностью. У меня ФОП, который фактически ничего не делает, дал доверенность родственникам, они его ФОП используют, а одно из доверенных лиц вообще ему никто.
ак думаю і копія потрібна нотаріально завірена(((





я ксерила свою нотариальную доверку и на ней писала, копия верна (своей подписью)
сначала хотела отдать нотариальную копию. но сказали, что им ксероксной вполне хватит, да про всякие регенерации и т.п. внимально смотрели
а я вот он-лайн все поделала, никуда не ходила smiling smiley, такая красотень!

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
а я вот он-лайн все поделала, никуда не ходила smiling smiley, такая красотень!

поделитесь опытом плиз!!! скоро тоже привалит счастье менять ключи
Ляля - Оля - пожалуйста, делитесь подробностями))))



С ув.
Quote
Ляля - Оля
а я вот он-лайн все поделала, никуда не ходила smiling smiley, такая красотень!

Оль а онлайн безкоштовні ключі, чи для Арт-Звіту?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ляля - Оля, зрительный зал замер в ожидании !!!!!!!
Ну пожалуйста, все ждут Ваш рассказ........
Зайнята мабуть confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так у меня ключи Мастеркей smiling smiley, велкам smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Отакоє - так обломала надєжду(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не, ну неужто вы думали, что бесплатные с таким сервисом будут доступны?? confused smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
не, ну неужто вы думали, что бесплатные с таким сервисом будут доступны?? confused smiley

А вдрух - помічтать шо лі ніззя)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ляля - Оля
не, ну неужто вы думали, что бесплатные с таким сервисом будут доступны?? confused smiley
Не-е-е.....про бесплатные мы и не мечтали......
Интересно, а как насчёт ключей Украина ?eye rolling smiley
Quote
nikon
Quote
Ляля - Оля
не, ну неужто вы думали, что бесплатные с таким сервисом будут доступны?? confused smiley
Не-е-е.....про бесплатные мы и не мечтали......
Интересно, а как насчёт ключей Украина ?eye rolling smiley
Я спрашивала про эти ключи - сказали обязательно в офис со всеми документами.
Ключи Украины делали буквально на днях, ничего не изменилось. Еще и сертификаты активировать забыли, пришлось звонить и напоминать.
Значит, придётся переться к ним в офис с пачкой документов...sad smiley
У меня ещё и дата ключей нехорошая - последний день 16 число. ПДВ сдавать ОЧЕНЬ стрёмно: до 15 числа собираю ПН, и получается, Деку надо сдать кровь из носа 16-го числа. А если не дай Бог что-то не пойдёт?
Вот сижу-думаю попросить Украину оформить новые ключи числа так с 21-го (после Деки по ПДВ). Интересно, можно ли так....не будут ли брыкаться....confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040499999999999