Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларация по НДС не прошла камеральную проверку

Відправлено користувачем alisona 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрый вечер, смотрю в элеткронном кабинете, написано что декларация за июнь не прошла камеральную проверку, я так подозреваю что это из-за того что в июне отправила не регистрацию НН, ее заблокировали, затем я отправила еще одну, ее тоже заблокировали, но в декларацию я включила только одну НН, и отнесла письмо что вотрую не буду включать, т.к. налоговое обязательство не возникает


что теперь делать? я так понимаю они пришлют акт и сразу штраф платить?
логически я понимаю, что НО у меня возникают один раз, но ведь я не могу не отреагировать на акт


делала ля себя подборку :
Камеральні перевірки податкової звітності з ПДВ платників податку проводяться протягом 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання звітної податкової декларації до органу ДПС (п. 200.10 ст. 200 Податкового кодексу).
Відмінністю від перевірок звітності з інших податків камеральних перевірок податкової звітності з ПДВ є те, що дані декларацій зіставляються з іншою інформацією, отриманою з інших джерел, а саме: аналізуються розбіжності, виявлені за результатами електронної обробки (звірки) податкової звітності з ПДВ та обробки даних Єдиного реєстру податкових накладних, реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, баз митниці щодо ВМД, зокрема:
• розбіжності при заповненні податкової декларації з ПДВ: арифметико-логічні помилки при заповненні податкової декларації з ПДВ (додатків), даних податкової декларації з ПДВ та додатків до неї;
• розбіжності між даними податкової декларації з ПДВ і реєстром виданих та отриманих податкових накладних;
и т.д

При виявленні розбіжностей між даними реєстрів податкових накладних платнику надається 10 днів для виправлення помилок без штрафів (п. 201.6 ст. 201 Податкового кодексу);
• при встановленні інших помилок платник має право самостійно їх виправити, уточнити свої податкові зобов'язання, що виключить необхідність проведення документальних перевірок.


За результатами проведених камеральних перевірок податківці здійснюють:
• складання актів, підготовку та направлення платникам податкових повідомлень-рішень з метою застосування згідно з п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу штрафних санкцій до платників податків, які не подали у встановлені терміни до податкового органу податкову звітність з ПДВ;
• складання актів у разі якщо результати камеральної перевірки податкової звітності платника свідчать про наявність у такій звітності помилок (порушень);
• підготовку та направлення податкових повідомлень-рішень у разі, якщо результати камеральної перевірки податкової звітності платника свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, завищення суми бюджетного відшкодування або від'ємного значення суми ПДВ (згідно з п. 123.1 ст. 123 цього Кодексу);
• виявлення та розшук суб'єктів господарювання, яких необхідно розшукувати, у разі, якщо платнику податку неможливо вручити документ (лист, акт камеральної перевірки, податкове повідомлення-рішення тощо);
• виявлення підприємств групи ризику, які потребують документальної перевірки, тобто формування висновків про необхідність проведення документальної перевірки платника за наслідками камеральних перевірок податкової звітності та опрацювання іншої наявної в базах даних та звітній частині облікової справи платника податкової інформації (опрацювання результатів Системи автоматизованого співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів, розбіжностей у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних контрагентів, даних митних органів, інформації Єдиного реєстру податкових накладних тощо).

Якщо не подати уточнюючий, то податкова може самостійно за результатами проведених камеральних перевірок контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов’язання, зокрема, якщо платник не подає в установлені строки податкову декларацію, дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження суми його податкових зобов’язань або рішенням суду, що набрало законної сили, особу визнано винною в ухиленні від сплати податків, то це тягне за собою накладання на платника податків штрафу в розмірі 25 % суми визначеного податкового зобов’язання; при повторному протягом 1095 днів визначенні контролюючим органом суми податкового зобов’язання з цього податку – накладання на платника штрафу у розмірі 50 % суми нарахованого податкового зобов’язання.
Крім того, відповідно до пп. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України після закінчення строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) з розрахунку 120 % річних облікової ставки Нацбанку України, що діє на день виникнення такого податкового боргу або на день його погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті (п. 129.4 ст. 129 Податкового кодексу України).
на семінарі 18.08 в податковій сказали, что Продан вийде з відпустки і надаст консультацію, що робити з ПН "помилковими" , тобіш, які де хто реєстрував по 2 раза.. а поки що все треба включати в деку...іначе будут штрафи описані вище
Quote
Александра_Н
на семінарі 18.08 в податковій сказали, что Продан вийде з відпустки і надаст консультацію, що робити з ПН "помилковими" , тобіш, які де хто реєстрував по 2 раза.. а поки що все треба включати в деку...іначе будут штрафи описані вище
а вийде Продан і йому там "напишуть" - такі випадки чинним законодавством не передбачені )))

Quote
alisona
логически я понимаю, что НО у меня возникают один раз, но ведь я не могу не отреагировать на акт
Відреагувати - в Ваших інтересах. В іншому випадку - у Вас недоїмка і пеня ну і вимога і т.д.
Отримаєте Акт - будете описувати те все в запереченнях і скаргах.
Оце наслідки "творчості" деяких бухгалтерів: "заблокували одну ПН, а давайте я ще раз спробую її відправити тільки код зміню..." і т.д.
Quote
natalka_l
Quote
Александра_Н
на семінарі 18.08 в податковій сказали, что Продан вийде з відпустки і надаст консультацію, що робити з ПН "помилковими" , тобіш, які де хто реєстрував по 2 раза.. а поки що все треба включати в деку...іначе будут штрафи описані вище
а вийде Продан і йому там "напишуть" - такі випадки чинним законодавством не передбачені )))



ну це відповідь була на семінарі бухгалтерам на те що : деяким бухгалтерам працівники податкових пропонували не включати заблоковані ПН
Quote
alisona
вообщем жду акт
не прошла камеральную проверку - у мене таких багато
актів немає
так я ж и говорю, сам факт что не прошла ничего не значит
вот вы мне подняли настроение smiling smiley спасибо
А заблокированные НН нужно обязательно в деку включать? Что-то я упустила
у мене Декл за червень також не пройшла камеральну перевірку .
Причина - у червні зареєструвала податкову накладну з неправильною датою. Вчасно побачили, зареєстрували правильну ПН+РК. Але в декларацію помилкову ПН і РК до неї не включила. 20 серпня дзвінок з податкової - негайно подайте уточнення і покажіть все, бо так треба, а консультації, що ви начитались індивідуальні і ніякого відношення до вас не мають.
Державу податками не обділила , чекаю, що буде далі ...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
а как Вы узнали о причине ? Звонили инспектору ?
причину еще не знаю, подозреваю пока, а куда вообще звонить нужно? гдей сейчас в Киеве эти инспектора?
Quote
TamiA
а как Вы узнали о причине ? Звонили инспектору ?

ні, вона сама мені телефонувала і просила негайно подати уточнену Декларацію. Я відмовилась. А побачила цю тему - полізла в кабінет дивитись , а там диво дивнєє - моя раніше прийнята декларація стала зі статусом "не пройшла перевірку winking smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
ой, то не мені eye rolling smiley вибачаюсь smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
у меня все деки не прошли камералку, но никто не звонит...тьфу-тьфу-тьфу....
Власта, спасибо.
я думаю что если позвоню сама ведь хуже не будет? у за всю работу это первая не прошла
Quote
alisona
я думаю что если позвоню сама ведь хуже не будет? у за всю работу это первая не прошла
как мы жили без того кабинета....вот еще одну заботу себе придали....
У меня тоже за апрель17 "не пройдено камеральну перевірку". Позвонила знакомой, она говорит, что это может быть ошибка при расчетах даже на 50 коп. Звонила в налоговую посоветовали пересчитать все НО, НК, проверить даты регистрации корректировок и налоговых накладных!?
все пересчитала, если не округлят(как в декларации), а считать с копейками, то на 1 грн у меня расхождения между декой и расчетами!?
налоговые которые ошибочные нужно включать в декларацию?
Quote
alisona
налоговые которые ошибочные нужно включать в декларацию?

помилкові нічим не підтверджені ПН до Декларації включати не потрібно . Була куча різних пояснень , в т.ч. і від податкової. Були ще рекомендації подавати уточнену Декларацію , якщо платник показував , наприклад , ПН із неправильною датою .
Але тепер , бачу , вітер змінився confused smiley Вимагають включати в Декл. все , що зареєстровано . Нахіба їм це - не знаю ...
Чи може я неправильно читала і слухала eye popping smiley ...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
[www.youtube.com]


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
подскажите пож. кто знает телефон инспекторов по камералке в киеве? звоню 482-34-61 все время занято
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0005400000000001