Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відмовлено за рішенням Комісії в реєстрації ПН

Відправлено користувачем SoLana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Болюча тема мабуть для багатьох підписників. Отже, чи є серед вас такі, що можуть поділитися досвідом позитивного задоволення скарги в адміністративному порядку по відмовленим за рішенням комісії податковим накладним. Щодо мене, то така скарга була відправлена поштою, з дотриманням всіх вимог, але з 6.09.2017 року знаходиться на поштовому відділенні і по сьогодні є не врученою. Направлено ще один ідентичний пакет документів, але вже Новою Поштою, пакет 10.09.2017 вручений, але по сьогодні жодної реакції по заблокованим ПН не відбулось, відповіді (хоч якоїсь) теж не отримали. Як в такому випадку діяти. Діліться будь-ласка, можливо спільними зусиллями і досягнемо чогось позитивного smiling smiley
Значить задоволено, якщо строк пройшов, радуйтесь
Quote
Котег :-)
Значить задоволено, якщо строк пройшов, радуйтесь

А різультат - ПН розблокірують?!?!?! І коли?!?!?! smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Не знаю, но скарга вважається задоволеною
Вона можливо і вважається задоволеною, але не зарєєстрованою в ЄРПН. Тобто від того нашим контрагентам "ні холодно ні тепло" нажаль .І добитися правди, я так розумію - нереально
Щоб не плодити теми,спитаю тут:
Знайшла помилку за 12.2016 по ПДВ,хочу справити збільшити ПЗ,але ПН не реєструє бо минуло 180днів,як правильно уточнити той період?Податкова на неплатника була.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997