Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

квитанція 2 - відсутня, що з станом надісланого документа?

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уже минула доба як я відправила Договір про визнання ел.документів. Є квитанція 1. Друга відсутня. Без прийняття договору, я ,взагалі, ніяк не можу відправити звітність. Адже старі сертифікати вже не дійсні, а нові - ще не дійсні.

Правильно, я розумію, що у податківців є цілих 5 робочих днів на надсилання кв.2? Десь читала, що якщо протягом доби не надійшла друга квитанція, то звіт вважається надісланим?
Так договір це ж не звітність - чекайте - нічого не вдієш на жаль smoking smiley
Треба було завчасно подбати про таке tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А до яких пір вони зможуть не надсилати?


це у вихідні ніхто не працює, іщо тепер, мені не світить отримання кв.2 у цей період? sad smiley
В них є на це 5 робочих днів sad smiley
І іноді вони нагло цим користуюцця yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вторая квитанция на договор, похоже, формируется в ручном режиме, то есть только в рабочее время конкретной налоговой. Поэтому и лучше отправлять повидомлення, пока еще не просрочились старые сертификаты, повидомлення обрабатываются автоматически.
Да, вторая квитанция формируется в ручном режиме. Наша налоговая их делает за день-два, в зависимости от загруженности.
Quote
brick
Вторая квитанция на договор, похоже, формируется в ручном режиме, то есть только в рабочее время конкретной налоговой. Поэтому и лучше отправлять повидомлення, пока еще не просрочились старые сертификаты, повидомлення обрабатываются автоматически.
новые сертификаты не выдаются пока не закончился срок старых, по крайней мере, в налоговой бесплатные, или если досрочно, то надо отозвать старые, с незаконченным еще сроком и только после этого оформлять новые, так что иметь и старые и новые сертификаты от налоговой не получится.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997