Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Інформаційна довідка МЕДОК

Відправлено користувачем Irina_2208 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Пришло по МЕДКу? Что оно такое и как его смотреть? "Електронне повідомелння про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації з ПДВ. "
Вам не в цей розділ,
для таких питань є окремий,
М.Е.довий і теми ці вже там
обговорювались - читайте...

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


смотреть сквозь пальцы, в большинстве случаев там бред , так как система я так понимаю не отлажена, идея нормальная но до конца не доведена. Я смотрю эут информацию проверяю себя еще раз если все нормально закрываю и занимаюсь дальше своей работой.

*************************************************************
VK - "Пока деньги любят счет, пусть живет бухучет"
так проверить не могу - нет данных по контрагенту, а сумма ни о чем не говорит. Бред, одним словом.
так я о том же, искал предприятия по суммам smiling smiley, но это если делать уже нечего

*************************************************************
VK - "Пока деньги любят счет, пусть живет бухучет"
Quote
Irina_2208
так проверить не могу - нет данных по контрагенту, а сумма ни о чем не говорит. Бред, одним словом.

Там указаны ваши расхождения по додатку 5. Каких данных у вас нет и что вы не можете проверить?
Не обязательно там указаны расхождения. Мне тоже такая довидка пришла. Почти везде прочерки, в табличке по расхождениям по моим данным и по данным контрагента одна и та же сумма, расхождения - прочерк. Ради интереса проверила, это сумма Укртелекома. Почему только она туда попала - непонятно. Потом еще в одной табличке сравнивается текущий месяц с предыдущим, как по мне бред полный, как и сама эта довидка.
кто-нибудь в арт-звите эти довідки смог прочитать?
Quote
Blick
Не обязательно там указаны расхождения. Мне тоже такая довидка пришла. Почти везде прочерки, в табличке по расхождениям по моим данным и по данным контрагента одна и та же сумма, расхождения - прочерк. Ради интереса проверила, это сумма Укртелекома. Почему только она туда попала - непонятно. Потом еще в одной табличке сравнивается текущий месяц с предыдущим, как по мне бред полный, как и сама эта довидка.
У них неправильная таблица. Там, где стоят одинаковые суммы- это расхождения. Контрагент не показал вас в отчете.
Арт-звіт / Дії / Переглянути повідомлення від ДПІ / Відкрити повідомлення
в р. 5.2 цієї Довідки дійсно вказані розбіжності, але через не коректне заповнення таблиці важко відразу зрозуміти, що
це за дані. Насправді в колонці 6 вказані дані, що відповідають колонці 7 - це ї є відхилення за данними податкової (под яма)
Телефонуеш контрагенту / пояснюєш ситуацію / разом шукаєте причину (наприклад - постачальник в дод 5 вигрузив вас в №інші", розбіжності , якщо ф-я не вірно вказала // - Укртелеком, і. т./
постачальник надає вам сторінку дод 5 де видно, що ви дійсно там є у постачальника/
Далі можли зателефонувати інспектору і узгодити подальші дії - я як раз на цьому етапі

Ці розбіжності були мабуть і раніше, тіль ми про них не знали відразу, а тепер видно...

а в р.14 вказано наскільки знизилися темпи росту ПДВ порівняно з минули місяцем, т.б. знизилось подат навантаження
Податкова підтвердила, що потрібно звязатись з їх відділом камер перевірок і обовязково перевірити
по кожній сумі
Quote
maturka
Арт-звіт / Дії / Переглянути повідомлення від ДПІ / Відкрити повідомлення
У меня пустое сообщение, необроблене, обробити не можливо
А шаблон j14905021 встановили?
На сайті Арт -Звіту шаблони /вибрати цей шаблон / зберегти в папку.
В Арт-звіті /файл / встановити шаблон / вибрати в папці і встановити
мне пришло по НДС - суммы из потолка, я не стала заниматься
мені теж прийшло, але не відкривається angry smiley
Quote
maturka
А шаблон j14905021 встановили?
На сайті Арт -Звіту шаблони /вибрати цей шаблон / зберегти в папку.
В Арт-звіті /файл / встановити шаблон / вибрати в папці і встановити
у меня арт-звит+, эти шаблоны туда не встают
У мене Медок кожний місяць приходять ці довідки. Якісь цифри, які не відповідають Декларації з ПДВ. Подзвонила я відділ в Податковій , який займається камеральними перевірками. Спитала,що це за цифри в цій довідці. Мені відповіли, що це співставляє компютер ці цифри автоматично,і що неможе бути помилок. Запиталась чи може інспектор подивитися в базу. На ,що мені відповіли,що ні. І нехай я передивлюсь свою декларацію,бо я її неправильно заповнила.Ось так працюють .
Что вам не нравится в этой справке? Немножко потрудитесь, найдите эти цифры в додатке 5 и узнаете с кем у вас расхождение. В одной колонке стоят ваши цифры, в другой контрагента.
Мне ничего такого не приходит. Но интересно стало. Задумка в общем очень полезная, т.к. сразу можно выявить свои ошибки. Может кто-то знает как сделать самому такой запрос и свериться? Звонить инспектору и нарываться не хочется
Quote
unb
Мне ничего такого не приходит. Но интересно стало. Задумка в общем очень полезная, т.к. сразу можно выявить свои ошибки. Может кто-то знает как сделать самому такой запрос и свериться? Звонить инспектору и нарываться не хочется
А вы проверяли в МЕДКЕ ? Мне сегодня пришла .
Quote
Chizh
Quote
unb
Мне ничего такого не приходит. Но интересно стало. Задумка в общем очень полезная, т.к. сразу можно выявить свои ошибки. Может кто-то знает как сделать самому такой запрос и свериться? Звонить инспектору и нарываться не хочется
А вы проверяли в МЕДКЕ ? Мне сегодня пришла .

Проверяла, ничего нет.
Я правильно смотрю? Довідники державних органів - листи дердавних органів?
Quote
annavo
в р. 5.2 цієї Довідки дійсно вказані розбіжності, але через не коректне заповнення таблиці важко відразу зрозуміти, що
це за дані. Насправді в колонці 6 вказані дані, що відповідають колонці 7 - це ї є відхилення за данними податкової (под яма)
Телефонуеш контрагенту / пояснюєш ситуацію / разом шукаєте причину (наприклад - постачальник в дод 5 вигрузив вас в №інші", розбіжності , якщо ф-я не вірно вказала // - Укртелеком, і. т./
постачальник надає вам сторінку дод 5 де видно, що ви дійсно там є у постачальника/
Далі можли зателефонувати інспектору і узгодити подальші дії - я як раз на цьому етапі

Ці розбіжності були мабуть і раніше, тіль ми про них не знали відразу, а тепер видно...

а в р.14 вказано наскільки знизилися темпи росту ПДВ порівняно з минули місяцем, т.б. знизилось подат навантаження

Напишіть бульласка які дії вам сказав робити інспектор? писати відповідь на це повідомлення? бо мій сказав неробити нічого.
мне тоже несколько месяцев подряд приходит такая фигня. я звоню инспектору, она смотрит по мне расхождения и говорит есть или нет расхождений с контрагентами. эта справка формируется автоматом и инспектора их не видят.
все время мне приходит по одному контрагенту расхождения НК, так как он квартальщик , а я помесячно сдаю.
в этом месяце пришло расхождение по экспорту, отгрузка и МД составлены 25.04.14, а пересечение границы 11.05.14, я МД буду показывать в мае, а они мне пишут расхождения за апрель.
Інспектор з ПДВ направив до відділу камер перевірок. Там вони в своїй базі продивились, підтвердили,
що звіряють по Додатках 5 Дек-ії, і сказала, що розбіжності відсутні у квітні ....

на моє питання, щодо інших попередніх періодів надала інфу:
січень - не підтверджений под кредит, сказалу суму , контрагента, причину (приблизну - Акт, стан 9)
грудень - чисто
листопад - не підтверджений і т.д.

порадила здати уточнюючі і самим зняти кредит +3%
порадила здати уточнюючі і самим зняти кредит +3%
Пусть идут лесом. Нет у нас обязанности проверять сдал ли контрагент отчет. Если НН составлена правильно и операция связана с хоздеятельностью, снимать НК нет оснований.
а Как узнать что за контрагент? если по сумме я такого найти не могу. А код ЕДРПОУ не указан в этой довидке
Мне такой же бред пришел+вызвали в налоговую и вручили точно такой же.Толком объяснить ничего не смогли.
Quote
Irina_2208
а Как узнать что за контрагент? если по сумме я такого найти не могу. А код ЕДРПОУ не указан в этой довидке

Там стоят цифры из вашего отчета , додатка 5, например.Почему вы их не находите?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044700000000003