Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Есть корпоративная карта и ЗП карты сотрудников, можно ли перечислять коммандировочные на корп карту, а не на зп-ю?

Відправлено користувачем accountant_2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В связи с тем что реальный учет коммандировочных не совпадает, может можно перечислять общую сумму на корп. карту, снимать наличку и выдавать .......или как лучше сделать?

Спасибо.
Ну я всегда так и делала) Корпоративная карта закреплена за директором, на нее перечисляем деньги, он их снимает и по ПКО вносит в кассу, потом выдаем по РКО всем командировочные.
Quote
Darya-
Ну я всегда так и делала) Корпоративная карта закреплена за директором, на нее перечисляем деньги, он их снимает и по ПКО вносит в кассу, потом выдаем по РКО всем командировочные.

Спасибо большое. Мы просто скидывали на ЗП карту.


у нас есть 1 корпоративный счет на несколько карточек сотрудникам, которые часто ездят в командировки.
Сюда я перечисляю деньги только на командировки.
Но з/пл карточки только для зарплаты.
Так делаю я

Quote
let_natali
у нас есть 1 корпоративный счет на несколько карточек сотрудникам, которые часто ездят в командировки.
Сюда я перечисляю деньги только на командировки.
Но з/пл карточки только для зарплаты.
Так делаю я

У меня тоже так. З/п карты есть, но они для зарплаты. А корпоративная для всех остальных расчетов.
все перечисляю на зп карты, по корпоративной идет только закупка тмц, мне удобнее так.
Quote
Монна Нонна
А что такое "зарплатная" карта и чем она отличается от других карт? smiling smiley

Навєрно шо під зарплатний проект видаєцця яка,
як правило, без комісії за зняття в банкоматах tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так вона по суті відрізняється від інших карт? smiling smiley
Чому на неї не можна перераховувать все що завгодно?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
І чи обов"язково її закривати при звільненні, і чи можна її використовувать в іншому зарплатному проекті, і чи можна після звільнення використовувати як звичайну картку фізособи?
от такі питання smiling smiley

п.с. Відповіді я знаю smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так ведь речь не о том, что на з/п карту другие перечисления "зась".))) Мы просто делимся вариантами) у меня командировочные выдаются по документам только) поетому ни о каких перечислениях сотрудникам речь не идет, хоть на з/п хоть на какую другую)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033000000000005